Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu spełniłem marzenie z dzieciństwa kupując to cudo.
Większość znajomych odradzała że niby dużo pali, mało miejsca, drogie części ale wiecie co?
#!$%@? na to kładę. Całe życie robiłem jak mi kazali dopiero teraz postawiłem na swoim i czuję się fantastycznie. Dzisiaj jadę na spotkanie rodzinne żeby im dupy popękały ;D
Pozdro

#pokazauto #chwalesie #samochod #toyota
#praca
korporacion - W zeszłym tygodniu spełniłem marzenie z dzieciństwa kupując to cudo.
W...

źródło: comment_9A62odRpiV4PlidqUNbve5aTJVWdPfTH.jpg

Pobierz
  • 246
  • Odpowiedz
dupy pękają, bo się odważył zrealizować marzenia, a nie brać na raty Skode Rapid 1.2 TFSI,


@szczam_na_mlodziez: Bo mimo wszystko dla większości auto to narzędzie :) Stać mnie na marzenia motoryzacyjne, a chyba i tak skończy się na Skodzie. Rozsądek.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Wszystko zależy od tego ile chce się przeznaczyć na auto, myślę że jest wiele nowych aut na rynku, które dają o wiele więcej wrażeń z jazdy niż rapid 1.2 tfsi, a są jednocześnie tak samo praktyczne :P
  • Odpowiedz
@kamtag: Rapid 1.0 115 KM TSI przyspiesza 0-100 km/h w niecałe 9 sek. Jednocześnie pali średnio jakieś 5-6 litrów benzyny. Sprawdzone, bo sam nie wierzyłem. Dużo gorzej jeździ i zbiera się np. nowa Kia Ceed 1.4 140 KM czy Hyundai Elantra 1.6. No i spalanie +3 litry.
  • Odpowiedz