Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu spełniłem marzenie z dzieciństwa kupując to cudo.
Większość znajomych odradzała że niby dużo pali, mało miejsca, drogie części ale wiecie co?
C---a na to kładę. Całe życie robiłem jak mi kazali dopiero teraz postawiłem na swoim i czuję się fantastycznie. Dzisiaj jadę na spotkanie rodzinne żeby im d--y popękały ;D
Pozdro

#pokazauto #chwalesie #samochod #toyota
#praca
korporacion - W zeszłym tygodniu spełniłem marzenie z dzieciństwa kupując to cudo.
W...

źródło: comment_9A62odRpiV4PlidqUNbve5aTJVWdPfTH.jpg

Pobierz
  • 246
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie widzę takiego samochodu. Silnik, jest ale tylko 1.0 110 KM i 0-100 ma 9.8s, cena 75k za wyższą wersje.


@kamtag: W salonie Skoda dostaniesz Rapid Liftback w wersji Style (najlepsza, katalogowo 65 900 zł brutto) + parę dodatków. Silnik 1.0, 110 KM, TSI (racja). Cena, którą mi zaoferowano to 67k zł brutto.

Link:
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Aa to ok :) Szukałem na otomoto (nowe). Nie weryfikowałem ofert, więc może się okazać że były gdzieś wystawione w salonie na pokaz.

Warto się z nimi też potargować.

Astra z tym silnikiem jest od 71k brutto do
  • Odpowiedz
@korporacion: szacuneczek! Ja to samo zrobiłem parę lat temu ale niestety na łeb spadło mi wiele wydatków co miesiąć i nawet na wymianę opon nie miałem. Z głową użytkuj i wydawaj hajsy a będzie to Twoja najlepsza inwestycja i oczko w głowie :)
@XEN_: a Ty d--a cicho zielonko
  • Odpowiedz
To jak 65k brutto to nie ma tragedii


@kamtag: Jak na pełen wypas z rzeczami typu podgrzewane fotele , kamera cofania, czujniki parkowania przednie, Android Auto (8 cali), gwarancja 4 lata itd. to faktycznie tragedii nie ma. W szczególności przy tych osiągach. Stąd pewnie popularność Skody w Polsce.
  • Odpowiedz