Wpis z mikrobloga

Ja to jestem dzban i nie szanuję znajomości nic a nic.

Znajoma pożaliła się, że facet, który do niej zarywał i który jej się podobał, ją olał i związał się z inną.
Znajoma oczywiście typ laski, gdzie facet musi najpierw trochę pozabiegać, pobiegać, postarać się - problem, że nie znała granic ani umiaru.
Facet w końcu dał sobie siana i dał szansę na relację lasce, która bezpośrednio do niego podbiła.

No i teraz znajoma tupie nóżką, jak to tak on mógł postąpić.

A dlaczego nie szanuję znajomości?
Bo skwitowałem jej to tak:
- Jakbyś nie udawała niedostępnej to teraz on robiłby minetkę Tobie, a nie innej lasce.

No i się #!$%@? obraziła na mnie. xD

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
  • 90
@taalarek: przykre życie musi mieć. Uroda przeminie, dość szybko. Przy 30 roku życia zderzy się ze ścianą i dopiero będzie płacz oraz zgrzytanie zębów. No ale desperacja robi swoje, kwestią czasu, aż z tym typem pójdzie do łóżka. Pal sześć, jeśli skończy się to kacem moralnym, rozstaniem i kolejnym płaczem. Byle nie zalano formy, bo będzie zonk eine klasse z fabryki Kruppa.
@NukeOps: no niestety, ale jest tego blisko. Chociaż wolałabym usłyszeć płacz jak to typ wykorzystał i się do życia nie nadaje w ogóle teraz, niż za rok jak już będą małżeństwem z dzieciakiem w drodze. A właśnie, przypomniałam sobie, że jeszcze wspominała o nim, że on nie sprząta w domu, bo tego nie lubi, ale jak u niej był to raz naczynia umył i była taka dumna. Powodzenia w życiu z
@Doctor_Pleasure: a wystarczyłoby po prostu zachowywać się jak człowiek albo w stosunku do fajnych facetów być kimś kim jest obecnie do tego kretyna. Serio, to jest mózg wyprany książką "dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Kilka razy mi poleciała i chciała pożyczać, nie byłam zainteresowana. Obecnie się "męczę" w małżeństwie pełnym spokoju, miłości, troski i szacunku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mogłam poczytać jej cudowną książkę..
@taalarek: o losie, co ta desperacja robi z ludźmi. Po prawdzie, jest sobie sama winna. Zachowywała się jak 100% księżniczka, budując - fałszywie - poczucie swojej wartości i zajebistości na urodzie, podczas gdy charakter kulał.
@TaoHosts: pewnie nie piszę tego jako pierwszy, ale żeby coś z relacji wyszło to dziewczyna po prostu musi wykazywać jakąś inicjatywę od pewnego (dość wczesnego) momentu. gdzieś zaprosić itd. Inaczej większość facetów sobie odpuści imo. I tu nie chodzi o żadne szybkie przespanie się (aczkolwiek też w granicach rozsądku - jeśli mu nie ufa po jakimś czasie spotykania się na tyle, żeby się z nim przespać to po co w ogóle
@Jednofazowa_kaczka_wskazujaca: zjeby... to znaczy KOBIETY sorry za przejęzyczenie mają tak, że jakby facetowi zależało na tej konkretnej lasce to zrobiłby wszystko, aby ją poderwać bo ona widziała w telewizji film na którym facet tak zrobił i ona też tak chce


@Arachnofob: Niestety jest pewna granica. Nie wyczarujesz znikąd samochodu i dobrych zarobków i pozycji mając 20 lat, jeżeli utrzymujesz się sam. A takie wymagania miała dziewczyna na której mi naprawdę
A takie wymagania miała dziewczyna na której mi naprawdę zależało.


@TamamShud: nie spotkałem w życiu ANI JEDNEJ POLKI a spotkałem ich kilkadziesiąt która miałaby podejście takie, że "ja mam mało, ty masz mało, razem ciężką pracą się dorobimy"

każda od razu oczekiwała złotych gór... polki to najgorszy sort kobiet

spotykałem się również z brytyjkami, azjatkami i jedną litwinką i to zupełnie inny sort i mentalność
@koralowiecc: Oh tak, jak zwykle na wykopie jakże popularne przypowieści i dowody anegdotyczne o normalnych i wrażliwych dziewczynach, które nie pakują się w relacje przez toksycznych, cynicznych i wyrachowanych mizoginów.

I zgadzam się, że niektórzy przesadzają, ale takiego #!$%@? babskiego też nie lubię. Masz za złe toczenie jadu, a sama co robisz? Myślisz, że jak napiszesz to takim pretensjonalnym tonem i z zadartym noskiem, to forma się zmienia? Zanim zaczniesz narzekać
@TaoHosts:
byłem tam.
to jest wipok, więc może być zarzutken
ale jestem zywym przykładem na to że takie akcje się dzieją.
fajna dziewczyna,nie głupia, atrakcyjna itp kilka spotkań-
pozostawała bierna
przeszedłem nad tym do porządku dziennego, zfreiendzonowałem, kontakt jest ale na lajcie, zero spiny, zwykła znajomość.

nagle jej się odwróciło, sama zabiega o kontakt, dwuznaczne teksty itp.

sorry gregory mam już kogoś
@TaoHosts: moment przemiany nastąpił po wrzuceniu na social media zdjęć z nową dziewczyną

nie wiem czy smutne, tak już jest i przez chwilę nawet myślałem czy nie jesteś jakimś wspólnym znajomym