Wpis z mikrobloga

@metaxy Jak tych mirkow ogarniales? Sami ci proponowali? W większości gmin chyba nie ma żadnych hosteli ani pokojów ani pensjonatów. A przynajmniej nie w mojej, a mała nie jest. Co to są te pokoje pracownicze?
Kojarzysz każdą gminę z pamięci ;d? Ktoś napomknie o jakiejś gminie w Polsce B a Ty kojarzysz gdzie to i co tam robiłeś ;D?

@Niebadzlosiem nie, może 1/3 kojarzę. Jak już wspomniałem, gdybym miał 2500 dzieci to bym nie pamiętał ich imion. Gmin nie pamiętam ani tyle. Większość jest nijaka i podobna do siebie.

@metaxy: @m__b ja tam nie wiem, ale według mnie wykop powinien Cię jakoś uhonorować jakimś specjalnym osiągnięciem/wyróżnieniem.
@metaxy: hej, mam do Ciebie kilka pytań, możesz zrobiłbyś #ama ?

@PanMieszko może zrobię. Jak ogarnę fotki, żeby było razem z podsumowaniem.

Jak tych mirkow ogarniales? Sami ci proponowali? W większości gmin chyba nie ma żadnych hosteli ani pokojów ani pensjonatów. A przynajmniej nie w mojej, a mała nie jest. Co to są te pokoje pracownicze?

@lastro sami proponowali. Pokoje pracownicze to takie hostele najniższej kategorii, gdzie zwykle jest pełno budowlańców
@metaxy: Ale po nazwie, mapie czy cokolwiek jestes w stanie przywołać z pamieci? :)

@BzdziagwaLujka tak. Szczególnie jak sprawdzę trening z danego dnia.

@metaxy: o tym mówię właśnie, mnie się to w głowie nie mieści, choć parę lat temu dużo rowerowałam bardzo, oczywiście w znacznie mniejszej skali

@aloszkaniechbedzie kontuzja teraz czy się już nie chce?
Kojarzysz każdą gminę z pamięci ;d? Ktoś napomknie o jakiejś gminie w Polsce B a Ty kojarzysz gdzie to i co tam robiłeś ;D?

Niebadzlosiem nie, może 1/3 kojarzę. Jak już wspomniałem, gdybym miał 2500 dzieci to bym nie pamiętał ich imion. Gmin nie pamiętam ani tyle. Większość jest nijaka i podobna do siebie.


@metaxy: to może dość podchwytliwe pytanie, w jakiej gminie Twoim subiektywnym zdaniem się Tobie najbardziej podobało?
teraz pokoloruj mapę 4 kolorami, tak żeby żeby nie było 2 obszarów które przylegają do siebie i mają ten sam kolor

@xan-kreigor mam ręcznie malowaną wg innego schematu. Zobaczysz jutro.