Wpis z mikrobloga

  • 0
@Lim3 mam 27 lat plamki zaczęły pojawiać się dopiero 2 lata temu, również mi to przeszkadza, najgorzej że mam je na twarzy i co słońce to mam tego co raz więcej:/
  • Odpowiedz
@Lim3: nie próbowałaś żadnych środków iniekcyjnych na opalanie? Nie wiem jak działa taka choroba, ale może coś takiego ci pomże wyrównać koloryt skóry. Słyszałaś o tym?
Melotan
  • Odpowiedz
bielactwo nabyte


@Lim3: Mogłabyś być modelką, bo byś się bardzo wyróżniała, mówię to kompletnie serio i bez sarkazmu ()
W jakimś Top Model chyba była loszka z blizną i miała to jako swój znak, a takie coś co ty masz wygląda słodko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lim3: u mnie typ na silowni ma to na twarzy i git, a jest jakims hindusem wiec jeszcze lepiej to wyglada. Musisz to zaakceptowac i miec #!$%@? bez kitu. Kto jak nie ty sam cie pokocha najbardziej.
  • Odpowiedz
@Lim3: też mam bielactwo nabyte, również na twarzy wokół oczu - kilka dni temu byłem u pani fotograf to się mnie pyta "Pan to się chyba w okularach opalał, co?" XD
  • Odpowiedz
@47xy21: reporterzy szaleją, bo się to potem dobrze sprzeda jako podpisane- piękno jest we wnętrzu, bla bla bla.

Nie wyobrażam sobie żeby kogoś spytać o coś takiego w stylu Grażynki, skomentować czy się wgapiać. Ale owszem- rzuca się w to w oczy szczególnie jak ktoś podaje pieniądze czy coś podobnego, tylko się to zauważa ale za dużo o tym nie myśli.

A branża modowa i inne wykorzystuje ludzi inaczej wyglądających
  • Odpowiedz