Wpis z mikrobloga

@Lim3 Przecież to jest śliczne! () Ludzie z piegami czy bielactwem moim zdaniem wyglądają super! Jesteś wyjątkowa, a nie wyglądasz jak gówno ʕʔ
  • Odpowiedz
@Lim3: nie ma się czym przejmować. Im mniej stresu, tym większa szansa że pigment wróci. Mam to samo ale wokół oczu, po opalaniu wyglądam jak panda ʕʔ
  • Odpowiedz
@Lim3: A gunwo komu do tego co ty tam masz na ręce. Myślę, że powinnaś zaakceptować się taką jaką jesteś i czekać na swojego Mirka- każdy normalny facet nie będzie miał z tym absolutnie żadnego problemu.

Z resztą ja osobiście bym na to nie zwrócił uwagi, bo przecież to nie ma absolutnie żadnego znaczenia, że masz jaśniejszą/ciemniejszą skórę.
  • Odpowiedz
@Lim3: Też mam, ale nawet zanim miałem, to mi takie coś u dziewczyn w ogóle nie przeszkadzało, coś jak pieprzyki/piegi. Gorzej jak jest jakaś egzema, wrzody, ale to tylko pigment lub jego brak. Coś jak kolor oczu, w ogóle to nie wpływa na atrakcyjność, liczy się kształt ciała i faktura, kolor ma drugorzędne znaczenie.
  • Odpowiedz
@Lim3: wg mnie nie powinnaś sie tym przejmować. Wyróżniasz sie z tłumu, nie rób z tego swojej wady. Nie przeszkadzałoby mi to u mojej dziewczyny, a nawet uważałbym to za urocze :)
! Od zawsze lubiłem Monte ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Lim3 troche optymizmu masz w sobie myśląc, że nie będziesz kiedyś albinoską. Mi z każdym rokiem przybywa i na bank kiedyś nim będę. Najbardziej martwi mnie wpływ tej choroby na wzrok. Leczenie? Nielicznym delikatnie się wstrzymuje a jeszcze trudniej by nastąpiła repigmentacja. Często słyszę że to komuś nie przeszkadza, ale to przecież nie śmierdzi więc o czym my mówimy. Problem zaczyna się jeśli zapytam... A chciałabyś/chciałbyś, aby twoja druga połówka lub
  • Odpowiedz