Wpis z mikrobloga

@wujekjoe: niestety tu głównie chodzi o własne postrzeganie siebie, bo problemów z płcią przeciwną nie mam
@Kiedys_Mialem_Fejm: u mnie tego za dużo :c
@Ortofenylofenolan_sodu: mój dermatolog twierdzi, że w tej chwili udaje się to wyleczyć u niektórych osób z bielactwem, że to się cofa. Niestety w moim przypadku poprawy jakiejkolwiek brak.
@czup: ja wokół obu oczu, bez makijażu wygląda to strasznie śmiesznie w moim przypadku
@MagnaPomerania: póki co też wyglądam jakbym obżerała czekoladę, nawet co pół godziny, ale pracuje nad tym, bo doszłam do podobnych wniosków + potrzeba mi trochę więcej pewności siebie, a to mi mocno pomoże :)
@hugga_wugga: @MordorIsCalling: @zdechly_jez: @tumidaj @Jul_: @wielowitamin @nicari:
  • Odpowiedz
@Lim3 jeśli chcesz zapytać o doświadczenia moje związane z leczeniem bielactwa śmiało pytaj, odpowiem najlepiej jak umiem. Wiedz też że trzymam mocno kciuki za to, żeby jednak udało się to wyleczyć, ale gdyby jednak się nie udało, trzymaj się mocno i miej głęboko w dupie obraźliwe opinie ludzi :) to nie jest wyrok i trzeba to zaakceptować, wtedy jest dużo łatwiej.
  • Odpowiedz