Wpis z mikrobloga

#ofiarywiary to mój nowy tag autorski (wpis co dwa lata regularnie) na którym przedstawię wam ludzi skazanych przez społeczeństwo za swoja wiarę. Pisząc "wiary" mam na myśli oczywiście podobnie jak na tagu #naukowcywiary jedyną prawdziwą w Jezusa Chrystusa Syna Jedynego Prawdziwego Po Prawicy Ojca (zaraz obok Korwina) Siedzącego, więc nie będzie tu spamu islamistach.
#bekazkatoli #gimboateizm
źródło: comment_xDQhU0NwzwUnCZfGcc1KeLvCss9hIejE.jpg
  • 66
@lakukaracza_: what. w psychiatryku jest mnostwo osób, które dostają psychoz, manii i innych na tle religijnych, więc nie musisz dopisywać do tego historii. Niektórzy myślą, że stają się drugim wcieleniem maryji, inni, że bóg każe im ratować świat, a innym każe zabić rodziców. Większość z nich nie zna praktycznie biblii. Sama jestem ateistką, ale ty masz jakąś obsesję na punkcie wiary katolickiej.
@sqrwielek: Gdy Bóg przejmuje nad Tobą kontrolę to już jesteś tylko jego orężem. Jeżeli Bóg chce zabijać to zdaniem pisma musimy mu pozwolić. Nie znamy w końcu jego intencji bo jest niepoznawalny.

1 Księga Samuela 18:10-11

A oto nazajutrz duch, zesłany przez Boga, opanował Saula, który popadł w szał wewnątrz swojego domu. Dawid tymczasem grał na cytrze, tak jak każdego dnia. Saul trzymał w ręku dzidę. I rzucił Saul dzidą, bo
@lakukaracza_: Duch zesłany przez Boga... Nie wiem czy wiesz, ale demony to upadłe anioły i Bóg też ma nad nimi władzę, także bez jego zgody żadne demony nie mogą panoszyć się na Ziemi.

Gdy Bóg przejmuje nad Tobą kontrolę to już jesteś tylko jego orężem. Jeżeli Bóg chce zabijać to zdaniem pisma

musimy mu pozwolić. Nie znamy w końcu jego intencji bo jest niepoznawalny.


Przejmowanie nad kimś kontroli to domena złych
@Acetylocholina

tylko po co mieszasz w to chorych psychicznie. gość pewnie miał schizofrenię.

Co ten larobaka_ to ja nie wiem. Nawet dziecko wie, że jak przyjdzie do kogoś Jezus lub Maryja i każą się modlić/stawiać kaplicę/ratować świat to jest objawienie i zostaje się błogosławionym. Kiedy Bóg każe zabić rodziców to jest schizofrenia. Chorobę psychiczną od Bożych objawień rozróżnia się za pomocą treści przekazanych przez głos w głowie.
@lakukaracza_: nie rozumiem colego, czemu prowadzisz krucjatę internetowa przeciwko KK, musiałeś chyba być skrzywdzony w przeszłości. Ja mam po prostu tych wszystkich ockhamow o lawrencow na czarno o nie czytam ich pseudofilozoficznych wysrywow bo gul skacze xD

Nie upodabniaj się do Pieczynskiego w swoim ateizmie
@lakukaracza_: Aha czyli kolejny propagandowy tag #neuropa w którym autor będzie stawać na głowie by zrównać katolików z islamskimi ekstremistami i pensjonariuszami szpitali psychiatrycznych a wszystko to ku uciesze ludzi którym rzeczywistość tak bardzo nie gra ze światopoglądem że muszą sobie tworzyć własną alternatywną.
źródło: comment_egLZQMPDN0NS4xpAVXXFvvGSSw1DNAVt.jpg
Niektórzy myślą, że stają się drugim wcieleniem maryji, inni, że bóg każe im ratować świat, a innym każe zabić rodziców. Większość z nich nie zna praktycznie biblii


@Acetylocholina: Katolicyzm to stek bzdur które robią ludziom źle w głowach ale jak coś pójdzie nie tak to umywają ręce ¯\_(ツ)_/¯ .
@sqrwielek: W oryginale było nie morduj, przecież to jest jeszcze Stary Testament gdzie Żydzi mieli nakaz kamienowania określonych przestępców xD Ale faktycznie katolik nie powinien zabijać, tak nauczał Jezus, najwyraźniej to był jednak Żyd xD

@lakukaracza_: Skąd masz tą pewność, że kazał mu to zrobić Bóg z Nowego Testamentu a nie ten ze Starego czy z Koranu?