Wpis z mikrobloga

#ofiarywiary to mój nowy tag autorski (wpis co dwa lata regularnie) na którym przedstawię wam ludzi skazanych przez społeczeństwo za swoja wiarę. Pisząc "wiary" mam na myśli oczywiście podobnie jak na tagu #naukowcywiary jedyną prawdziwą w Jezusa Chrystusa Syna Jedynego Prawdziwego Po Prawicy Ojca (zaraz obok Korwina) Siedzącego, więc nie będzie tu spamu islamistach.
#bekazkatoli #gimboateizm
lakukaracza_ - #ofiarywiary to mój nowy tag autorski (wpis co dwa lata regularnie) na...

źródło: comment_xDQhU0NwzwUnCZfGcc1KeLvCss9hIejE.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: nie rozumiem colego, czemu prowadzisz krucjatę internetowa przeciwko KK, musiałeś chyba być skrzywdzony w przeszłości. Ja mam po prostu tych wszystkich ockhamow o lawrencow na czarno o nie czytam ich pseudofilozoficznych wysrywow bo gul skacze xD

Nie upodabniaj się do Pieczynskiego w swoim ateizmie
  • Odpowiedz
@wolodia: To moja osobista tragedia, co poradzić. Nie chcesz wiedzieć jak ma wyglądać mój pogrzeb. Każdy wierzący co na niego przyjdzie wybiegnie z płaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przynajmniej nie cykam zdjęć dupeczek z przypadku na ulicach, zawsze jakiś pozytyw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Masson: W #neuropa mnie nie lubią za ten gimboateizm, jeszcze trochę a mnie #!$%@?ą. Nie wiem dlaczego ateista u was = neuropa. Tam nas ateistów może jest z dziesięciu, a reszta wierząca, niektórzy nawet mocno. Na #neuropa się udzielam bo zwalczają brednie inne niż religie.
  • Odpowiedz
Niektórzy myślą, że stają się drugim wcieleniem maryji, inni, że bóg każe im ratować świat, a innym każe zabić rodziców. Większość z nich nie zna praktycznie biblii


@Acetylocholina: Katolicyzm to stek bzdur które robią ludziom źle w głowach ale jak coś pójdzie nie tak to umywają ręce ¯\_(ツ)_/¯ .
  • Odpowiedz