Wpis z mikrobloga

Znowu ktoś mi ukradł dziś torbę z cateringiem, #!$%@? mnie zaraz, bo to jest już kolejny raz ( ͡° ʖ̯ ͡°) wcześniej się położyłam i nie wzięłam od razu jak przyjechało, wstałam przed 7, ale pudełek już nie było pod drzwiami xD Jakim trzeba być #!$%@? zjebem, żeby kraść czyjeś jedzenie, i to podpisane imieniem i adresem () #warszawa #zalesie #zlodzieje
  • 135
@slapdash: ale co mam doprawić, swoje jedzenie? I kolejny raz zostać głodna? xD Poza tym ten złodziej nie jest głupi, nie kradnie codziennie, czasem zostawiał po prostu rozgrzebaną torbę, a czasem normalnie zabierałam rano i nic się nie działo.

Już wcześniej się zastanawiałam co zrobić, ale nawet jakbym kupiła kamerkę do drzwi to co z tego, że zobaczę mordę złodzieja? Na policję z tym nie pójdę, mimo że stratna jestem przez
@slapdash: chłopie, zamawiałeś kiedyś catering? W jaki sposób mam otworzyć to jedzenie, doprawić, zgrzać folię i zamknąć torbę, żeby nie było śladu? To jest zabezpieczone właśnie po to żeby było widać, czy ktoś nie ruszał.

@spoko_spoko_na_chillku: tak, będę czatować pod drzwiami całą noc z telefonem w ręce xD

@IntruderXXD: nad kamerką się faktycznie zastanawiam, ale zniechęca mnie to, że straconego jedzenia i tak nie odzyskam :/