Wpis z mikrobloga

@Wychwalany: w dowolnym języku wypada pisać wyrazy poprawnie ('desing', 'hava' - takie słowa nie istnieją) jeśli się chce prowadzić działalność zarobkową. Rozumiem, że bez zastanowienia kupiłbyś produkt, w którego opisie jest masa literówek? Mnie zapala się lampka ostrzegawcza, że może to jednak nie jest uczciwy sprzedawca tylko taki nigeryjski książę.
  • Odpowiedz
@kicioch: @Keleos: to ja trochę z innej bajki (dosłownie:D) opis z: https://www.etsy.com/uk/listing/603403058/rick-from-rick-and-morty-felt-keychain?ref=shop_home_active_1

He may be a keychain, a great bag decoration and a perfect gift for yourself and every Trailer Park Boys fan.


Co ma Rick do Chłopaków z Baraków? Tam był Ricky, ale to dwa inne światy :D
Nie żebym się czepiała, ale wygląda to co najmniej jak ctrl+c, ctrl+v z błędami, niemniej jednak same produkty
  • Odpowiedz
  • 1
@Wychwalany: Nigdy w podziemiu nie byłam :)
@Keleos: Problem polega na tym że wrzuciłam i albo mi Word przekręcił, bo i to mu się zdarza, albo ja to przeoczyłam. Poprawione, dzięki :)
@Bracia_P-------c: Masz racje, wynika to z tego że dodawałam przez telefon i wszystko mi się tam posrało ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale poprawiłam, dzięki :)
  • Odpowiedz