Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? to niezrozumienie, kompletny brak wspólczucia, oskarzycielstwo i agresja psychiczna w wykonaniu niektorych #rozowepaski to jest dramat, prawdziwy dramat tej ziemi. Pije oczywiscie do dzisiejszego mirkowyznania o divingu i blyskawicznej opresji ze strony pink-team @kwasnydeszcz @nvmm @pierogu @savanna . Drogie dziewczynki. Nie macie bladozielonego pojecia o tym, jak to jest urodzic sie nieatrakcyjnym niebieskim. Wyobrazcie sobie swiat, w ktorym:

- absolutnie nikt nigdy was nie zaprosil na kawe/spacer/randke
- bezinteresowna pomoc od drugiego czlowieka to wielka rzadkosc
- nigdy nie dostaliscie zadnego sygnalu od plci przeciwnej, ze podobacie sie
- nie macie wsparcia ze strony kolegow, kolezanek
- nikt was nie zaprasza na imprezy
- musicie ciagle zmagac sie z lekcewazeniem, obojetnoscia, w dupie mieniem, niekiedy nawet wysmiewaniem
- absolutny brak atencji gdziekolwiek, zadnego zagadywania na imprezach, zadnego proszenia do tanca, zadnych rozmow na fb, zadnych plusikow na wykopie, nic z tych rzeczy
- odczuwacie czeste uczucie, ze jestescie absolutnie niepotrzebni
- i do tego jesli tylko sporobujesz sie poskarzyc komukolwiek, to zaraz zostajesz osaczony i oskarzony o zbyt male staranie sie, nie mienie "tego czegos", bycie creepem, czy inne malo sprecyzowane argumenty

i jak..? fajnie? Dalej uwazacie, ze mimo wszystko trzeba sie szarpac z rzeczywistoscia i probowac robic za pajaca do rozowych paskow, ktore w wiekszosci przypadkow po prostu maja cie gdzies w kontekscie romantycznym? 80% facetów jest uwazana przez kobiety za nieatrakcyjnych fizycznie. Wystarczy spojrzec na badania naukowe, poczytac troche o psychologii ewolucyjnej albo nawet wypowiedzi kobiet(ktos niedawno wklejal tu taki baitowy temat na jakims babskim forum). Ja pisze to wszystko tylko posrednio ze swojej perspektywy, bo nie jest ze mna tak tragicznie, ale zdaje sobie sprawe jak czasem sprawy wygladaja. Skoro mnie, gruboskórnego samca stac na odrobine wspólczucia to dlaczego nie was, kobiet, uznawanych za wspaniale, dobre i mile istoty? Tu nawet nie chodzi o to cale chodzenie czy niechodzenie na dziwki. Tu chodzi o próbe bycia czlowiekiem dla drugiego.

Ja wiem, ze wasz gadzi mózg podpowiada wam pogarde dla slabego, brzydkiego i malego samczyka, ale spróbujcie chociaz na ostatniej ostoi przegrywów okazac troche wyrozumialosci.

I nie chce tutaj tez za bardzo generalizowac, bo na szczescie zauwazylem tam 1-2 wypowiedzi rozowych w miare zbalansowanym kontekscie, ale to wciaz kropla w morzu.
#tfwnogf #logikarozowychpaskow
#przegryw
  • 136
@PomidorovaLova:

gdyby ta statystyka miala odbicie w rzeczywistosci to tylko 2/10 facetów wydawaloby mi sie atrakcyjnymi. Innym kobietom również. Zdecydowana wiekszosc facetów ktorych spotykam w moim wieku badz mlodszych wydaje mi sie atrakcyjna.

I tak dokładnie jest :)
20% mężczyzn to 1 mężczyzna na 5. Czyli co, podoba ci się co drugi mężczyzna? Powiedziałbym, że w rzeczywitości podoba ci się nawet mniej niż 20%.

Czyli co, mówisz że pocałowałabyś z własnej
@integrator123 A tam, #!$%@?. Są ładne różowe-przegrywy i ładne-niebieskie przegrywy. Nie trzeba być brzydkim żeby być przegrywem. Chociaż jeśli jednak jesteś przegrywem, a na dodatek brzydkim to faktycznie przewalone. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ayano: #!$%@? to było gdy ojciec cię płodził. Nie można być przegrywem jako różowa bez względu na urodę, chyba że robisz to z wyboru.
Nie ma czegoś takiego jak "przystojny ale #!$%@?", chyba że z wyboru i na własne życzenie.

Gdybym był przystojny już jutro miałbym dziewczynę. Większość ludzi która określa się jako "przystojna" ale #!$%@? po prostu nie ma żadnej samo-świadomości i nie wie, jak brzydka naprawdę jest. Wiem, bo
@Ayano: oczywiscie, zgadzam sie, poruszylem w watku temat sprecyzowany dokladnie pod konkretne wydarzenie. Jednak przegrywow-rozowych jest znacznie mniej - z racji takiej a nie innej dynamiki relacji damsko-meskich i takiej a nie innej strategii seksualnej, ktora przyjmuja ludzie.
@PomidorovaLova: źle to odbierasz. Faceci nie mają za złe kobietom, że mają wymagania. Mają za złe, że mają wymagania z dupy. W sensie, jak kobieta ma swoją firmę, w której zarabia milion rocznie i ma wille z basenem to normalne, że może wymagać czegoś podobnego i nie weźmie seby z osiedla. Ale to bycie, jak to nazwałaś ,,jest nieudacznikiem to chyba normalne ze nie zasluguje na uwage " pada od kobiet,
@Jedynkowystrzelec Podtrzymuje - #!$%@?. Jakiego wyboru? Bycie duszą towarzystwa, a znajomi tylko jak coś chcą? Zbytnia naiwność? Jasne. I nie wiem jak szpetny musiałbyś być, że piszesz, że "gdybym był przystojny już jutro miałbym dziewczynę". Chyba jakaś Karyne, bo normalnej dziewczyny w dzień nie znajdziesz.
Co do samoświadomości również się nie zgadzam. Jak ktoś jest brzydki to zdaje sobie z tego sprawę. Chyba, że mowa o grubych Karynach co myślą, że mając
@Ayano:

ak ktoś jest brzydki to zdaje sobie z tego sprawę.

I już wiem że nie wiesz o czym mówisz. Tutaja protip: mówisz to samo co jakieś 200 innych osób z którymi o tym rozmawiałem. Mi się już po prostu nie chce bo każdy z was zawsze wychodzi z tym samym i jak znowu o tym pisać wywodu to mi rzygać chce. Powinienem sobie napisać jakąś paste i ją wklejać. Większość
@PomidorovaLova: Jesteś jak Don Kichot.

Stuleje nie potrafią zrozumieć, że badania robione przez portale i aplikacje pokroju tinder czy w przypadku tego obrazka "okcupid", są robione na wąskim gronie ludzi, którzy oceniają zanim kogoś poznają.

Stuleje nie potrafią zrozumieć, że w 90% laski są podrywane przez zwykła gadke szmatke - ich zdaniem, musisz wyglądać jak Travolta jak miał 25 lat.

Stuleje nie rozumieją, że każdy decyduje za siebie i jak ktoś