Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane.
Godzinę temu dostałam telefon od różowej, która jest kobietą niebieskiego z którym od jakiegoś czasu się spotykam. Oczywiście nie wiedziałam o tym, że ma kogoś. Z mojej strony to jeszcze nie było nic poważnego, ale z jego chyba tak, albo udawał w tylko sobie wiadomym celu. Takim typom powinno się na czole tatuować napis "jestem #!$%@?", więc z mojej strony pełna współpraca z tą różową. Screany z naszych rozmów właśnie do niej poleciały, teraz planujemy randkę we troje. ¯\_(ツ)_/¯
#zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #czujedobrzeczlowiek
Pobierz GoSiulKa - Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane....
źródło: comment_DkyvKl8ADPGaTGtoYMvkZwdf5uTPx5NS.jpg
  • 108
@GoSiulKa: skoro go przyłapała i ma na to dowody to powinna mu spakować walizki i do widzenia. Chyba, że chce go upokorzyć i zmusić do powrotu. No to ładna patologia. A po co ty masz tam iść to w sumie nie rozumiem. No chyba tylko po to żeby napisać mireczkom ( ͡° ʖ̯ ͡°)
co poużywał Ciebie to jego ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kamillo007: Co ja poużywałam jego, to moje. ¯\(ツ)_/¯

A długo się spotykaliście? Bo jak krótko to jeszcze nie aż tak szkoda tego zmarnowaneo czasu.

@Olivia Nie na tyle długo, bym się zaangażowała. Nie traktuję tego jako zmarnowanego czasu, bo każda relacja czegoś nas uczy, poza tym ja go traktowałam dość luźno i tego przed nim nie ukrywałam.
@GoSiulKa: lul kiedys poznalem dziewczyne, spotykalismy sie przez 2 m i mowila, ze jest rozwiedziona xD, a jej byly maz nie moze sie pogodzic z tym i nadal ja stalkuje itp. Jak sie o tym dowiedzialem to napisalem do typa o co chodzi... okazalo sie, ze typ byl zdziwiony... bo mieszka z nia i zadnego rozwodu nie bylo... umowilismy sie, ze nastepnego dnia zrobimy jej niespodzianke i z samego rana spotkalem
o #!$%@?, ale z Ciebie księżniczka XD


@JohnRandom: No widzisz nie, wręcz przeciwnie. Konia do wodopoju przyprowadzisz, ale nie zmusisz go aby się napił. Ja jestem z tych co się powoli angażują i potrzebuję na to trochę więcej czasu niż przeciętny wykopek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fakt, że byłam tą bierniejszą stroną w tej znajomości, ale to dlatego że jestem intro, a nie dlatego że ksieżniczkuję. ¯\_(ツ)_/¯