Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane.
Godzinę temu dostałam telefon od różowej, która jest kobietą niebieskiego z którym od jakiegoś czasu się spotykam. Oczywiście nie wiedziałam o tym, że ma kogoś. Z mojej strony to jeszcze nie było nic poważnego, ale z jego chyba tak, albo udawał w tylko sobie wiadomym celu. Takim typom powinno się na czole tatuować napis "jestem #!$%@?", więc z mojej strony pełna współpraca z tą różową. Screany z naszych rozmów właśnie do niej poleciały, teraz planujemy randkę we troje. ¯\_(ツ)_/¯
#zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #czujedobrzeczlowiek
GoSiulKa - Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane....

źródło: comment_DkyvKl8ADPGaTGtoYMvkZwdf5uTPx5NS.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
Takim typom powinno się na czole tatuować napis "jestem #!$%@?"


@GoSiulKa: Zdecydowanie popieram aby osobom zdradzającym wypalać / tatuować piętno na czole. Wtedy każdy od razu by wiedział, że to ludzki śmieć i że należy omijać szerokim łukiem. A tak... ani prawnych konsekwencji, ani zwykle #!$%@? nawet nie dostaną i chodzą sobie takie śmieci po tym świecie i krzywdzą ludzi. Tfu.
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: Bardzo w #!$%@? szanuje. Zmiazdzcie drania. Tylko blagam, rozegrajcie to madrze. Niech jego dziewczyna udaje ze o niczym nie wie a Ty sie umow z nim w okreslonym miejscu - restauracja? Usiadz sama!!!!!!!!!!!! a niech ta dziewczyna gdzies sie schowa lub poczeka w lazience (dasz jej cynk telefonem). Wtedy ona przychodzi do stolika i akcja sie rozkreca, a Ty stajesz po jej stronie :) Jeśli pęknie przed akcją i
  • Odpowiedz
Czekajcie bo chyba mnie #!$%@?ło. Czy jakiś różowy w tej dyskusji powołuje się na argument "że co z dzieckiem i ślubem?" podczas kiedy ani o jednym ani o drugim nie było wspomniane w tym poście?
  • Odpowiedz