Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane.
Godzinę temu dostałam telefon od różowej, która jest kobietą niebieskiego z którym od jakiegoś czasu się spotykam. Oczywiście nie wiedziałam o tym, że ma kogoś. Z mojej strony to jeszcze nie było nic poważnego, ale z jego chyba tak, albo udawał w tylko sobie wiadomym celu. Takim typom powinno się na czole tatuować napis "jestem #!$%@?", więc z mojej strony pełna współpraca z tą różową. Screany z naszych rozmów właśnie do niej poleciały, teraz planujemy randkę we troje. ¯\_(ツ)_/¯
#zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #czujedobrzeczlowiek
GoSiulKa - Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane....

źródło: comment_DkyvKl8ADPGaTGtoYMvkZwdf5uTPx5NS.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: nie rozumiem totalnie takiego podejścia, mejle, niki, screeny z rozmów, potrójne randki... ile wy macie lat 15?? Po co to wszystko? Zbieracie dowody do sprawy o podział kilku milionów majątku czy jak?

Jak mnie różowa zdradziła po 3 latach związku, jakieś 10-15 lat temu to pojechał do niej, powiedziałem, że jest szmatą, ze wiem o zdradzie i z nami koniec i poszedłem w swoją stronę
  • Odpowiedz
@konto_darmowe: ostatnio na Mirko był podobny wpis z tym, że autorem był koleś i większość wykopu mu kibicowała i jeszcze wymyślała różne sposoby na zemstę, ciekawego czy teraz gdy strona pokrzywdzoną jest kobieta będzie podobnie
  • Odpowiedz
@nietosamo: a jakie to ma znaczenie, czy to chłop czy baba? Uważam, że takie akcje to robi gimnazjum, dorosły człowiek dojrzały załatwia tematy inaczej...jedynym wytłumaczeniem tego typu intryg dla mnie jest zbieranie materiałów dowodowych do sprawy rozwodowej
  • Odpowiedz
Jak mnie różowa zdradziła to pojechał do niej, powiedziałem, że jest szmatą, ze wiem o zdradzie i z nami koniec i poszedłem w swoją stronę


@konto_darmowe: Ja bym zrobiła tak samo jak ty, ale to ona tu decyduje, a ja jej pomogę. Może nie ma na tyle godności na takie wycofanie się, a może typ do końca się wypiera i idzie w zaparte, że nic nie było bo za dużo
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: ale udowodnienie prawdy komu?
Gość wie co #!$%@?ł, Wy wiecie, kto komu ma tu udowodnić prawdę ?

Akcja z czasu studiów, gość zdradzał swoją kobietę, sprawa się wydała, wrócił z uczelni, a tam jego pasek i „kochanka” przygotowane do batalii. Typ wszedł zobaczył je razem pomyślał „o #!$%@? ale przypał” powiedział „sory dziewczyny tak wyszło”
One rozpoczęły atak, a on powiedział, ze różowy ma zostawić klucze do jego mieszkania współlokatorowi i wyszedł. Zadzwonił do swojego kumpla z którym akurat byłem na browarze i zapytał czy może się przyłączyć bo ma mega historie.
Wpadł i opowiedział cała historie, jak anegdotę bez specjalnych emocji, ot przypał jak każdy inny. Potem zamilkł na dłuższa chwile i ten ziomek się go pyta” co przykro Ci teraz co wspominasz
  • Odpowiedz
@konto_darmowe: no wyobraź sobie, że na wypoku płeć ma znaczenie i to duże;) co do akcji, gdyby to nie było małżeństwo i gdyby nie mieli dziecka, to pewnie nie starałaby się o dowody zdrady, a tak mogą się przydać w sądzie czy przed rodziną. Poza tym nie jestem zwolenniczką zemsty czy dawania komuś nauczki i rozumiem twoje podejście do załatwiania sprawy wprost
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: weź lepiej powiedz mu, ze Ci nie stykło do pierwszego i pożycz 100 od niego, zdradzona niech zrobi to samo. Weźcie te dwie stówki i idźcie się zabawić na jego koszt, napijecie się wina i może poderwiecie jakiś uczciwych typów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz