Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane.
Godzinę temu dostałam telefon od różowej, która jest kobietą niebieskiego z którym od jakiegoś czasu się spotykam. Oczywiście nie wiedziałam o tym, że ma kogoś. Z mojej strony to jeszcze nie było nic poważnego, ale z jego chyba tak, albo udawał w tylko sobie wiadomym celu. Takim typom powinno się na czole tatuować napis "jestem #!$%@?", więc z mojej strony pełna współpraca z tą różową. Screany z naszych rozmów właśnie do niej poleciały, teraz planujemy randkę we troje. ¯\_(ツ)_/¯
#zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #czujedobrzeczlowiek
GoSiulKa - Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane....

źródło: comment_DkyvKl8ADPGaTGtoYMvkZwdf5uTPx5NS.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@Karola531: @szczwany_wij: @Fiodor1353: @Tiazz: @nikeroni10: @Dzbanko: @OliverQueen: @Thomasx17: @ShaunBoswell: @NeslieN: @monarchista: @FantaZy: @Going34: Wołam tych, którzy chcieli być zawołani.
Sylwia zadzwoniła ok 10 rano, więc nie pogadałyśmy za długo, bo byłam w pracy. Aby spokojnie z nią porozmawiać, schowałam się w kiblu.
Po pierwsze, konfrontacji nie będzie, bo typ się przyznał. Odbyło się to z oporami i kolejnymi kłamstwami, bo próbował umniejszyć swoją winę wmawiając jej, że łączył nas tylko seks. Jak dostał z liścia, wydruki naszych rozmów oraz informację gdzie i jak często spotykaliśmy się i co robiliśmy, to dopiero wtedy przyznał się do zaawansowanego romansu. Typ w przeszłości miał podobny incydent, ale wtedy Ewelina nie zdołała mu udowodnić nic poza siedzeniem na portalach randkowych. Jakiś czas był spokój, do momentu w którym zaczął się od niej odsuwać i przepadać gdzieś na długie godziny nawet w weekendy i w nocy, podając jakieś gównopowody tego stanu rzeczy. Wiedziona kobiecą intuicją, przetrzepała mu telefon...ciąg dalszy znacie. A teraz petrada...jednak są małżeństwem i mają dwoje małych dzieci... roczek i trzy
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: dlaczego jestes przygnębiona? Przepraszam bardzo, skad moglas wiedziec? Gość jest śmieciem i tyle. To nie Twoja wina


@nikeroni10: jak to dlaczego jest przygnębiona ? Nawet gdyby nie zdarzyło się jej przez przypadek w tym uczestniczyć, to i tak to jest przykre, sam fakt ze takie coś ma miejsce. Szkoda tej dziewczyny, szkoda dzieci. Szkoda.
  • Odpowiedz