Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane.
Godzinę temu dostałam telefon od różowej, która jest kobietą niebieskiego z którym od jakiegoś czasu się spotykam. Oczywiście nie wiedziałam o tym, że ma kogoś. Z mojej strony to jeszcze nie było nic poważnego, ale z jego chyba tak, albo udawał w tylko sobie wiadomym celu. Takim typom powinno się na czole tatuować napis "jestem #!$%@?", więc z mojej strony pełna współpraca z tą różową. Screany z naszych rozmów właśnie do niej poleciały, teraz planujemy randkę we troje. ¯\_(ツ)_/¯
#zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks #czujedobrzeczlowiek
GoSiulKa - Co się #!$%@?ło, to ja nie wiem, ale ktoś będzie miał zdrowo przechlapane....

źródło: comment_DkyvKl8ADPGaTGtoYMvkZwdf5uTPx5NS.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@blondeblossom: jeśli nie są małżeństwem to typ może się spotykać z kim zechce, a alimenty na dziecko to swoją drogą, nie trzeba udowadniać że spotyka się z innymi kobietami
  • Odpowiedz
@binx1: Tzn. że w drugą stronę - jeśli masz dziewczynę to może iść i ruchać się z kim chce bo nie jest niczyją żoną?
No chyba trochę nie xD
Nie wiadomo czy nie są chociaż po cywilnym. Nie wiadomo też czy nie mają razem jakiś kredytów. A rozpad związku z jego winy więc dowody mogą się przydać np. przy podziale współwłasności, przyznaniu praw rodzicielskich czy wysokości alimentów i rodzaju kontaktu
  • Odpowiedz
o wyobraź sobie, że na wypoku płeć ma znaczenie i to duże;)


@nietosamo: Wiadomo, miesiac temu byl wpis o tym, ze koles wychowuje obce dziecko o czym nie wiedzial I wszyscy stwierdzili, ze to wina kolesia, ktory puknal mezatke a nie jej samej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz