Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1389
Zastanawiam się ile osób włącznie ze mną w dniu wczorajszym nie dało prezentu matce. Ja czuję się z tym dobrze, bo dzień wcześniej była awantura o g---o, a wczoraj z samego rana zostałam wyzwana od suk i szmat, bo nie mogła znaleźć ładowarki. Potem poskarżyła się ojcu, że ŚMIAŁAM ŚMIEĆ POJECHAĆ DO SCHRONISKA WYPROWADZIĆ PIESKA, a nie zawieźć ją na chlanie do brata (to nic, że nawet o czymś takim nie słyszałam, a przed wyjazdem pytałam babci, czy chce do tego brata jechać) i ojciec zadzwonił z o--------m. Miałam jej co prawda coś kupić, ale ostatecznie skończyło się na prezencie dla babci, bo to ona mnie wychowała, pokazywała świat i nigdy nie potraktowała mnie jak śmiecia pokazując, że wóda i p--o są ważniejsze.
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Belwil: ale co to za wymowka XD ze daleko mieszkasz a to spoko nie musisz nic robić super. Wystarczy chociaż zadzwonić złożyć życzenia a co do prezentu to jest coś takiego jak poczta kwiatowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sing: Ja bym jej chętnie pomogła, ale ona nie pozwala sobie pomóc. Ba, nie chce w ogóle słyszeć o tym, że jest uzależniona.
Nie było nigdy, sama się przyznała u psychiatry, że jestem urodzona tylko po to, żeby zatrzymać ojca.

@Krs90: Jak mnie do biedronki nie przyjęli. XD

@grzyb_ek:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mhrok87: Nie zamierzam, do tego człowieka nic nie dociera.

@kantalupa_: Fajnie, że mnie znasz na tyle by cokolwiek powiedzieć. XD

@travis_: No sorry, jak ktoś mi mówi, że bez żadnego wsparcia i zapewnienia powrotu w dodatku z problemami psychicznymi wyprowadzka jest łatwa to p----------o.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Ja kupiłem żeby usłyszeć że nie chce mnie widzieć i znać bo nie powiesiłem jakiegoś rano ręcznika no i że wróciłem późno...wróciłem tka bo od rana sie na mnie darła i przywiozła babcie która ma schizofrenie i wyżywa sie na wszystkich xddd Dobrze że ja jestem już tak martwy w środku przez to wszystko że nie czuje już żadnych emocji
  • Odpowiedz
  • 2
@Twinkle zabrzmi to głupio i oklepanie. Ale trzeba przekroczyć swoją barierę komfortu. Gorzej nie będzie. Najłatwiej jest zacząć w dużym mieście, daleko od domu. Nic Cię nie trzyma w Polsce C. Krakow, Poznań, Wrocław, Warszawa. Gdziekolwiek
  • Odpowiedz
@krzysztof-es-545: prawda zawsze leży gdzieś po środku, trzeba by poznać druga stronę. Bo jakoś nie łykam ze jest aż taka zle i taka patologia, ale mieszka dalej z nią. Coś mi tutaj pachnie wyolbrzymianiem i atencja
  • Odpowiedz
@Twinkle: Też nie chciałem dać. Napisałem na fb ironiczne "wszystkiego najlepszego" lecz sumienie nie chciało mi dać spokoju i wieczorem pojechałem do galerii po bukiet, później do mamy. I wiecie co? Było świetnie. A po prostu oboje mieliśmy ból d--y o jakieś g---o. I tak, matka to matka. Ale też warto ją nazwać mamą.
  • Odpowiedz