Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1389
Zastanawiam się ile osób włącznie ze mną w dniu wczorajszym nie dało prezentu matce. Ja czuję się z tym dobrze, bo dzień wcześniej była awantura o g---o, a wczoraj z samego rana zostałam wyzwana od suk i szmat, bo nie mogła znaleźć ładowarki. Potem poskarżyła się ojcu, że ŚMIAŁAM ŚMIEĆ POJECHAĆ DO SCHRONISKA WYPROWADZIĆ PIESKA, a nie zawieźć ją na chlanie do brata (to nic, że nawet o czymś takim nie słyszałam, a przed wyjazdem pytałam babci, czy chce do tego brata jechać) i ojciec zadzwonił z o--------m. Miałam jej co prawda coś kupić, ale ostatecznie skończyło się na prezencie dla babci, bo to ona mnie wychowała, pokazywała świat i nigdy nie potraktowała mnie jak śmiecia pokazując, że wóda i p--o są ważniejsze.
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@camelopardalis na osiedlu nie, w parku ostatnio ja miałem to tylko z------m bo widziała moją różową z córką to udawała że nie widzi, tylko dlatego że stała z koleżanką, a jako że robi wszystko tylko po to żeby ludzie dobrze mówili o niej to pewnie bała się że moja różowa powie jej coś co koleżanka mogła by usłyszeć i wydało by się na mieście że wnuczke dwa razy w życiu widziała
  • Odpowiedz
@cojaczytam21:"praca na wagę złota" xDDDDDDD

P--------z jak potłuczony. Robotę w żabce, kelnerować, pomagać na kuchni albo w śmiesnzym uber eats jeździć, no k---a w każdym innym niewdzięczym zajęciu w dużym mieście masz od ręki. Wchodzisz z CV i jutro startujesz. Tylko trzeba chcieć z---------ć a nie wszystko mieć na tacy podane i scrollować wykop 7 godzin dziennie za 10k do ręki. Wiek nie ma tu NIC do rzeczy.
  • Odpowiedz
@waginator: weź skończ kłamać bo to wcale nie jest tak kolorowo, widać że nie masz żadnego pojęcia o realiach, tobie się udało i co z tego!? ja pół roku nie mogłem znaleźć pracy bo odpadałem na rozmowie bez powodu, albo składałem cv i mają mnie w dupie, wszyscy tacy jak ty są po prostu obrzydliwymi kłamcami, tymczasem co pójdę do miejsc w których się starałem to słucham, pytam, obserwuję i
  • Odpowiedz
- DG na którym wychodzi na zero
- pies na którego trzeba wykładać pieniądze a które można by było przeznaczyć na kaucję za pokój
- kupowanie rzeczy bez których da się obejść (wyposażenie kuchni? Jedna patelnia i jeden garnek na początek w zupełności wystarczy) do mieszkania którego się nie ma ani nic się nie wynajmuje + przez to że jest nieużywane to straci prawo do reklamacji zanim zdąży użyć te rzeczy
-
  • Odpowiedz
  • 1
@Twinkle: Do pracy leniu, przestań przesiadywać przed telefonem. Przejdź się po centrum, pełno ogłoszeń na drzwiach jak nie to do urzędu pracy. Sprzedaj telefon, lub inne dziadostwo. Miesiąc u babci albo ciotki można przemieszkac. Ale jak się lubi siedzieć na kupie to nic nie poradzę. Wróżę ci księcia z bajki który cię uratuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krs90: No tak nie do końca pełnosprawna umysłowo. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie pytaj mnie o co chodzi, bo ja sama nie rozumiem po co mnie ciągają na rozmowy do 3-4 etapów żeby potem nawet nie napisać maila "c--j Ci w dupę" (nie mówię o biedrze). ( ͡
  • Odpowiedz
@Twinkle: Ilość wymówek jest współmierna do tego, jak bardzo boisz się dorosłości. Wyjazd do Niemiec do opieki nad kimś to: darmowy przejazd, darmowy dach nad głową, darmowe jedzenie + wypłata. Jedziesz na 2-3 miesiące i wracasz z paroma tysiącami w kieszeni. Jest naprawdę bardzo dużo opcji jak zacząć bez grosza przy duszy, teraz zaczęły się zbiory - praca ciężka, ale też przywiedziesz pare tysięcy i masz wszystko zapewnione. Nic nie
  • Odpowiedz