Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1389
Zastanawiam się ile osób włącznie ze mną w dniu wczorajszym nie dało prezentu matce. Ja czuję się z tym dobrze, bo dzień wcześniej była awantura o gówno, a wczoraj z samego rana zostałam wyzwana od suk i szmat, bo nie mogła znaleźć ładowarki. Potem poskarżyła się ojcu, że ŚMIAŁAM ŚMIEĆ POJECHAĆ DO SCHRONISKA WYPROWADZIĆ PIESKA, a nie zawieźć ją na chlanie do brata (to nic, że nawet o czymś takim nie słyszałam, a przed wyjazdem pytałam babci, czy chce do tego brata jechać) i ojciec zadzwonił z #!$%@?. Miałam jej co prawda coś kupić, ale ostatecznie skończyło się na prezencie dla babci, bo to ona mnie wychowała, pokazywała świat i nigdy nie potraktowała mnie jak śmiecia pokazując, że wóda i piwo są ważniejsze.
  • 293
  • Odpowiedz
@Twinkle: z takim podejsciem to sie nie dziwie, ze jestes w takiej sytuacji i predko sie z tego nie wyrwiersz... W Warszawie na start dostaniesz 2k+/-, koszt pokoju to 600-800zl, masz 1200 na plus, a mowie tu o totalnie gownorobocie bo mozesz i z 2.5k miec. Kasa w biedrze/lidlu to jakies 2.5k na reke... Zmiana gowno lokalizacji na troche mniej gowniana to zadne rozwiazanie. Ostatecznie mozecie wyemigorawac do UK ;)
  • Odpowiedz
ej stulejarze, ale wy macie świadomość że praca w tym 'kraju' jest DALEJ na wagę złota, do tego mamy w cholerę ukraińców a jednak zarabiamy g... na ręke netto bez wykształcenia? w wieku 19 lat to możecie co najwyżej loda zrobić pod bramą z a 100zł a pokoje i mieszkania są drogie, opłaty, bilet, jedzenie... polska to ruina, to nie są niemcy gdzie w domowym budżecie zostaje ci 2000zł netto
  • Odpowiedz
@Twinkle: ech wszyscy walą złotymi radami a prawda jest taka że nikt z nich by ich nie stosował XDDD Tak trudno zrozumieć ze ktoś się uczy albo ma np ubezpieczony samochód na kogoś z rodziny. Ja mieszkam bo się uczę i mam tatę który jest super i jak bym wyjechał to matka na nim by się wyżywała albo na moim bracie
  • Odpowiedz
@Twinkle: Jesli mozesz znosic opluwanie Cie latami i nie robisz absolutnie nic by to zmienic, to jak mozesz oczkiwac by czutajacy to szanowal? Na pewno gdybys to udokumentowala, opisala jak chuyowo jest toby ktos pomogl na start. Ano tak, mylisz pomoc ze żebraniem przez co wolisz sie uzalac xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eskimoska: Nie odpisałam Ci w jakimś wpisie, że jesteś taka wściekła? ( ͡ ͜ʖ ͡)

@znacie_ewrynajt: I szanuję. Coś powiedziała?

@czuczupikczu: No chciałabym wyemigrować, ale on nie chce.
U mnie pewność siebie na tym etapie jest #!$%@?, bo w biedrze zrobili mnie w #!$%@?, że się skontaktują nawet jak nie przyjmą, a w lidlu prawdopodobnie moje cv skończyło w śmietniku. No a jak
  • Odpowiedz
@otacon: no że mam auto którego właścicielem nie jestem bo mnie nie stać bulić 5 koła na oc...a jak bym się wyprowadził to by rodzina mogła podłożyć świnie i zgłosić kradzież
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: poczytaj komentarze opki, zbiera na wyposażenie mieszkania do którego się wprowadzi jesienią (o ile coś z tego wyjdzie), no ale nie odłoży kasy żeby wynająć sobie jakiś pokój w swoim mieście, gdzie już miałaby spokój
  • Odpowiedz
@Twinkle: Nie łykam tego że jesteś pełnosprawna fizycznie i umysłowo i nie chcą zatrudnić Cię nawet w żadnym markecie. Coś nas kłamiesz, ale to Twoja sprawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cojaczytam21: No ale IM SIĘ UDAŁO TO KAŻDEMU MUSI.

@camaro98: No ja akurat w #!$%@? się boję że ona będzie gnębiła babcię która ma depresję + samochód mam na ojca i czekam do końca ubezpieczenia w sierpniu.

@Mnichuy: Wiesz co, wydaje mi się, że ja już nie mam nadziei na to, że kiedykolwiek coś osiągnęłam.
Jakim żebraniem? Ja nawet nigdzie nie poprosiłam o pomoc, a nadinterpretacja
  • Odpowiedz