Wpis z mikrobloga

#dieta #zdrowie #pytanie #dietafodmap #fodmap #sibo #dietetyk #krakow
Leczył się ktoś z was może na Sibo bądź jelito drażliwe? Zrobiłem wiele badań, wiele lekarzy i niestety cały czas jestem w punkcie wyjścia.
Chciałbym teraz poradzić się dietetyka bo liczba pokarmów których nie mogę jeść jest bardzo duża i ciężko to samemu ogarnąć.
Znacie albo możecie polecić kogoś na terenie Krakowa który zajmuje się takimi przypadkami?
  • 13
@Krs90 ból podbrzusza po jedzeniu, ciągle uczucie parcia na sranie, złe samopoczucie, dziwne u mnie było to że po alkoholu byłem zdrowym człowiekiem. Dolegliwości znikały
@Krs90 no mi się rozchodził po całym podbrzuszu, był bardziej nasilony z prawej. Co nie zmienia faktu że w jelito drażliwe po prostu nie wierzę i musi być jakiś powód dolegliwości
@Krs90 napisz do Marii, bo z tego co się orientuję, to pracuje głównie z pacjentami z różnymi problemami gastrycznymi, jakieś testy wiem że też robi (chociaż nie wiem, czy akurat te, które planujesz). Może Cię chociaż nakieruje do kogo się zgłosić po pomoc, bo to całkiem sympatyczna babeczka jest.
@Krs90: Polecam http://www.drkrupka.pl/ , bardzo mi pomógł na jelito drażliwe, teraz już mogę jeść prawie wszystko, oczywiście z pewnymi rzeczami muszę uważać, ale to już nie jest tak, że mam gigantyczne listy rzeczy, których nie mogę jeść. A był już taki czas, że jadłem praktycznie tylko owsiankę i chleb z serem.
Gość łączy klasyczną medycynę z ajurwedą, kuracja trwa długo (u mnie chyba z półtora roku), ale ze skutków jestem ogromnie