Wpis z mikrobloga

  • 1528
Ręce opadają... Czekam sobie w kolejce na myjnie jak kilka innych samochodów a tu nagle, od drugiej strony wjeżdża złotówa z firmy lider. Na dodatek z Sosnowca... Ludzie grzecznie mówią, że kolejka jest od drugiej strony na co wypala z hasłem, że on tylko opłukać za 2 zł to nie będzie stać w kolejce... Numer boczny 201, na zdjęciu chyba nie widać. #taxi #lider #katowice #taxihiv
Greant - Ręce opadają... Czekam sobie w kolejce na myjnie jak kilka innych samochodów...

źródło: comment_YDaHWSAn9uTPXGP9SgUnk6ZS1MBGjL7N.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@Greant: To wraz z innymi osobami z kolejki trzeba było mu ten karcher do dupy wsadzić i jelita przepłukać, a nie stać i zdjęcia cykać.
  • Odpowiedz
@Greant: Trzeba było podjechać od przodu i ktoś od tyłu i sobie tak postać, auto lekko umyć, dywaniki czyścić. Do tego puścić muzyczkę chillout ;-)
  • Odpowiedz
@Greant #!$%@? miałem ostatnio też taka sytuacje. Stoję w kolejce a Janusz przede mnie się #!$%@? na myjnie. Idę i spokojnie mu tłumacze że kolejka jest. Janusz na to że on stał na ulicy bo tam wcześniej kolejka była, ludzie wjechali, a on stał i ja się #!$%@?. No to ja mu na to że nie moja wina ze nie wjechał przede mnie, mimo że widział że wjezdzam, mógł przyjść powiedzieć,
  • Odpowiedz
@Solidarny: to by się wkurzył i na przykład oblał Cię wodą, a przy okazji Twój telefon. Chciałoby Ci się z nim przepychać czy ciągać po policjach? Opłukał sobie ten swój wieśniakowóz pierwszy i wrócił do ciepłego Sosnowca.
  • Odpowiedz