Wpis z mikrobloga

  • 1528
Ręce opadają... Czekam sobie w kolejce na myjnie jak kilka innych samochodów a tu nagle, od drugiej strony wjeżdża złotówa z firmy lider. Na dodatek z Sosnowca... Ludzie grzecznie mówią, że kolejka jest od drugiej strony na co wypala z hasłem, że on tylko opłukać za 2 zł to nie będzie stać w kolejce... Numer boczny 201, na zdjęciu chyba nie widać. #taxi #lider #katowice #taxihiv
źródło: comment_YDaHWSAn9uTPXGP9SgUnk6ZS1MBGjL7N.jpg
  • 70
@Kaijot: myjesz wtedy, gdy nie ma kolejki lub jedziesz na nastepna myjnie. No chyba, ze masz az tak duzo czasu, ze chcesz czekac nawet godzine, zanim umyjesz auto. Poza tym, mozna to zrobic wieczorem lub rano, serio jest mnostwo opocji... pzdr
@Greant: to ten gość citroenem c8 ? Idiota kiedyś wrabal się na grząski grunt obok mnie i go wyciągnęliśmy bo na pociąg się spieszyłem. Nawet dziękuje nie usłyszałem a mówiłem mu ze na tych blachach nikt by go nie tknął. A Trza było dzwonić na policję za zniszczenie gruntu uprawnego.. Typowy cwaniak sebix bo w głowie to on mial siano. Zakopalby się bardziej dzieki swojej głupocie i nawet haka nie umiał
@Greant: Mi też tak kiedyś wyjechał gość właśnie od drugiej strony bo ja pojechałem legalnie a on pod prąd.. ale zreflektował się wyjechał wpuścił mnie i poczekał na swoją kolej.
Mam nawet na kamerce nagrane.
Dużo podpowiedzi jak zareagować :) Stwierdziłem, że nie będę z januszem wchodzić w polemikę bo szkoda czasu osób czekających na swoją kolej... Żałuję jedynie, że nie przyszło mi do głowy to co pisał @Solidarny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)