Wpis z mikrobloga

@artpop: proponuję też poczytać na temat nadzwyczajnego, sprzecznego z uprzednio wypracowanymi rozwiązaniami APA procedowała kwestię wykreślenia homoseksualizmu. W kontekście społecznych, a nie naukowych nacisków, oczywistym jest, że nauka przegrała.
  • Odpowiedz
pomijając to, że obiecałem sobie nie dyskutować z osobami reprezentującymi tak żałosny poziom intelektu jak Ty, to szybko uwinąłeś się


@Paul_Proteus: Uff, tyle się rozpisałeś, a wystarczyło mnie nie wyzywać i mógłbyś sobie dalej wypisywać bzdury w moim wpisie :)

Tak to sie konczy, jak sie wpuścić chamstwo na salony.
  • Odpowiedz
dokładnie tak jest, nigdy nie słyszałem jak znajomi rozmawiają o tym co robią w łóżku bo to ich prywatna sprawa,


@Pomoc_i_FAQ: No wiadomo ze skoro ty czegos takiego nie doswiadczyles to jest to zjawisko praktycznie niespotykane.

nie interesuje mnie to i też nie popieram całowania się publicznie.


To o co sie burzysz? Co Ci przeszkadza co ludzie robia z wlasnym zyciem, skoro nie dotyczy Cie to w najmniejszym stopniu?
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Nie sugerowałem że masz taki problem, ba, rozmawianie z ludźmi o innych opiniach to jedyny sposób na to by przetestować swoje przekonania i wiedzę. Chodziło mi o to, że zawsze znajdą się łochy, przez których ma się chęć wyjścia z siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
A ja się już kilka dobrych godzin zastanawiam, co to za trzaska nie słyszę za oknem, a nic nie było widać.
  • Odpowiedz
Nie sugerowałem że masz taki problem, ba,


@ArtWrt147: Spoko, nie odebrałem tak tego, po prostu chciałem wytłumaczyć zasady jakie panują w moich wpisach :)

Chodziło mi o to, że zawsze znajdą się łochy, przez których ma się chęć wyjścia z siebie.


A to wiem. Dyskusji na temat LGBT przeprowadziłem już setki i zawsze się znajdzie typ, który zamiast dyskutować będzie wylewał jad. Kwestia przyzwyczajenia :)
  • Odpowiedz