Wpis z mikrobloga

@prawa_reka_sorosa: niby jaka? Niczym sie to nie rozni od zwykłego zalania dziewczyny z czego owocem jest dziecko. Geje robią tak, ze maja dwojke dzieci z jednej matki i kazdy z nich ma dziecko. Dzieci są bilogicznie rodzdnstwem i dziećmi gejow
  • Odpowiedz
Jak chłopaki mają się ku sobie proszę bardzo. Ale niech nie wciągają niewinnych dzieci w swoje dewiacje. Tak. Dewiacje. Odchylania od normy. Normy która stanowi ze para to facet i kobieta. Z tego są dzieci.
  • Odpowiedz
no super przykład podałeś, tylko że fritzl to akurat był hetero i gwałcił swoją biologiczną córke xD


@TurtleHerd: chyba chodziło mu o to, że na zdjęciu to każda rodzinka może wyjść na "uśmiechniętą" i "szczęśliwą" więc to taki guwno-argument ;p
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: pewnie dostanę tu zaraz wiadro hejtu, ale w trosce o swoje zdroworozsądkowe, zdystansowane podejście do życia spróbowałem chwilę się zastanowić czy naprawdę mam wewnętrzny problem z tym zdjęciem. I niestety jestem homofobem. Mieszkam sobie na prowincji i bardzo cieszę się, że nie muszę martwić się o wyleczenie swojej paranoi.

Ale oni... No wiecie, eh :/
  • Odpowiedz
the legally or formally recognized union of two people as partners in a personal relationship (historically and in some jurisdictions specifically a union between a man and a woman)

No znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@noniechtakzostanie: To słabo znasz i czytanie ze zrozumieniem też ci kiepsko idzie, bo ja nie pytałem jak definiuje to google. To co skopiowałeś nie jest definicją małżeństwa w języku polskim i
  • Odpowiedz