Wpis z mikrobloga

@rekoj: a gdzie ty masz patologie z miasta? dom widać że nie jest jakiś biedny, wszyscy na zdjęciu uśmiechnięci, tylko jakiś typ na wykopie musi wyrazić swój autyzm i nieumiejętność wrzucenia tagu lgbt na czarną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: jestem nawet za, z dość prostego powodu, dzieciaki w domach dziecka rozwijają się znacznie gorzej czy to według badań lgbt ( które w zasadzie mówią że nie ma różnicy, w co jednak wątpię -> choć moje wątpliwości dotyczą bardziej ostracyzmu społecznego ) czy to według badań osób anty lgbt
  • Odpowiedz
@Aeny: nigdzie nie ma badan na ten temat ktore by byly chociaz w minimalnym stopniu przeprowadzone chociaz trochu poprawnie, a ja widzialem raczej badania sugerujace ze odsetek molestowania itp jst sporo wiekszy(ale metodologia tez pozostawiala sporo do zyczenia, tak zaznaczam aby byc sprawiedliwym).
Same dzieci z takich rodzin zaznaczaly niejednokrotnie(z tych "szczesliwych") ze w duzej mierze sa nieszczesliwe maja problmy itp oraz ze zakaz krytykowania tego typu rozwiazan powodowal ze nie moga one sie wyzalic ze jednak taty/mamy to brakuje.

Czyli nie ma wiarygodnych danych mówiących o tym czy to szkodzi/nie szkodzi dzieciom (chociazby dlatgo ze taki badanie by musialo trwac okolo 100 lat)

Więc sprawa adopcji przez pary homoseksualne można sprowadzić do pytania "Czy popierasz przeprowadzanie eksperymentów na dzieciach na
  • Odpowiedz
@ArtWrt147: Jak geje to nie zboczeńcy? A potrafią spłodzić dzieci aby założyć rodzinę? No chyba nie więc jest to zboczenie społeczne. Dziecko jest więc krzywdzone bo żyje w nieswojej rodzinie (bez matki) z dwoma facetami zboczeńcami.
  • Odpowiedz