Wpis z mikrobloga

Mirki #c-------------o to ja nie...

Od pewnego czasu mieszkam w UK. Ostatnio (w sobotę) zmieniłem lokum przeprowadzając się do innego domu. Na dzień dobry zostałem zapytany, czy jem mięso. Naturalnie, jak każdy normalny, zdrowy człowiek jem. No i wówczas zostałem poproszony o odseparowanie w lodówce mięsa oraz pilnowanie by jego „kawałki” nie zostały nigdzie na naczyniach wspólnych. Kupiłem sobie specjalnie szczelnie zamykane pojemniki niczym kolejny fitboy i trzymałem swoje parówki i inne wędliny zamknięte.
Dzisiaj wstałem, idę do kuchni i co widzę? A no dokładnie to co na zdjęciu...
Plus taki, że bardzo grzecznie i z kulturą napisał. Ale i tak #bekazwegetarian #wegetarianizm #c---------------a #bekazpodludzi #takbylo
TheDestroyer - Mirki #c-------------o to ja nie...

Od pewnego czasu mieszkam w UK. O...

źródło: comment_ncZPJXBhh0NQn6hZBTgUVcJCvZ53LcBJ.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bergkamp: to że można się zarazić z różnych źródeł nie znaczy że nie należy myć dokładnie naczyń, które miały kontakt z surowym mięsem :V
  • Odpowiedz
@TheDestroyer: o matulu, kolejny nawiedzony wege.
Może da radę się wyprowadzić, bo to widzę zakrawa o s----------e umysłowe? Po co się męczyć i czytać jakieś bzdurne uzasadnienia, że hurr durr znowu jesz niewinne zwierzątka. Gdyby nasi przodkowie w czasie epoki lodowcowej mieli takie dylematy, pewnie byłoby uja, a nie cywilizacja człowieka na całym świecie. W dupach się przewraca od nadmiaru czasu na "myślenie".
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheDestroyer: jeżeli jesteś jedyną osobą na np trzy zamieszkujące mieszkanie to jak najbardziej jesteś mniejszości, oczywiście w wypadku tego mieszkania. Dlatego sądzę że odpowiedź @graf_zero jest jak najbardziej na miejscu. Możesz jeszcze dodać coś o tym, że przepraszasz, bo nigdzie na nożu nie jest napisane, że są tylko do roślin, a zwykła gąbka z płynem do naczyń poradzi sobie z padliną, to co ty robisz przed gotowaniem (uszczypnięcie tematu,
  • Odpowiedz
rozwój następuje dlatego, że nie postępujemy jak nasi przodkowie.


@ZaQ_1: I dlatego jemy mięso codziennie. Dla przeciętnego człowieka nawet kilkadziesiąt lat temu to by było nie do pomyślenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@KrzaQ2 nie pytałem w pierwszym poście konkretnie o diecie tylko zwracałem uwagę na bezsensowność odnoszenia się do tradycji.
  • Odpowiedz