Wpis z mikrobloga

Mirki ##!$%@? to ja nie...

Od pewnego czasu mieszkam w UK. Ostatnio (w sobotę) zmieniłem lokum przeprowadzając się do innego domu. Na dzień dobry zostałem zapytany, czy jem mięso. Naturalnie, jak każdy normalny, zdrowy człowiek jem. No i wówczas zostałem poproszony o odseparowanie w lodówce mięsa oraz pilnowanie by jego „kawałki” nie zostały nigdzie na naczyniach wspólnych. Kupiłem sobie specjalnie szczelnie zamykane pojemniki niczym kolejny fitboy i trzymałem swoje parówki i inne wędliny zamknięte.
Dzisiaj wstałem, idę do kuchni i co widzę? A no dokładnie to co na zdjęciu...
Plus taki, że bardzo grzecznie i z kulturą napisał. Ale i tak #bekazwegetarian #wegetarianizm ##!$%@? #bekazpodludzi #takbylo
TheDestroyer - Mirki ##!$%@? to ja nie...

Od pewnego czasu mieszkam w UK. Ostatnio (...

źródło: comment_ncZPJXBhh0NQn6hZBTgUVcJCvZ53LcBJ.jpg

Pobierz
  • 109
@TheDestroyer: te trupy to mogli sobie odpuścić, ale szanuję za nie konfliktowe podejście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

swoją drogą, miałem kiedyś typa w ekipie, które z dnia na dzień nawrócił się na zielone jedzenie do tego stopnia, że zaczął pie*dolić innym nad uchem o tym co jedzą "ueee to mięso najpierw srało na trawę, potem tą trawę zjadło, a ty teraz wpie*dalasz to mięso ueeee", i tak
@TheDestroyer: Jak to jego przybory kuchenne, to przecież ma prawo robić z nimi, co chce, w tym grzecznie powiedzieć, że woli, żebyś ich nie używał, co właśnie zrobił. Tym bardziej, że wie, że jak wyjedzie, to będziesz z nich korzystał i wtedy ci nie zabrania, z tego, co rozumiem? Raz mieszkałam z gościem, który uwielbiał gotować i były rzeczy, których wolał, żeby nikt poza nim nie ruszał, często dlatego, że mogły
@TheDestroyer: Piękny passive-agressive styl notatki.

Niby grzecznie, ale jednak agresywnie i bez pozostawienia wyboru.

Pozostaje odpisać - na kawałku papieru toaletowego, żeby styl zachować, ze używasz noży i naczyń do czynnośći do których są przeznaczone - czyli do przygotowywania żywności i że ŹLE SIĘ CZUJESZ, ze względu na atak na twoją osobę, twoje poglądy i dietę oraz że nie sądziłeś że przyjdzie ci mieszkać z ludźmi którzy dyskryminują inność.