Wpis z mikrobloga

@ery78:

Platforma to oszołomy, przecież 2 lata temu na graniczy był ciągły atak na naszą granicę i straż graniczną a oni ten mur chcą rozbierać żeby dzikusy robiły co chciały. Granica to jest granica a nie kreska na mapie.
Pobierz e.....8 - @ery78: 

 Platforma to oszołomy,  przecież 2 lata temu na graniczy był cią...
źródło: uid_0307131db1fd7f3258a8c5c705692faa1636387160107_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_robert-knap-o-kryzysie-na-granicy-fot-wwwgovpl
@bolek_bagno:

Czyli według twojego rozumowania mogę jutro wpaść do ciebie z kumplami, z buta wypieprzyć ci drzwi, rozsiąść się w salonie i wyżreć lodówkę i zrobić imprezę. Bardzo chętnie, daj adres. Bo tak właśnie chcą zrobić te dzikusy z bliskiego wschodu. Na chama przez zieloną granicę jak są przejścia. Ale wtedy na przejściach by ich cofnęli bo nie mają wiz.
Aaaaa widzisz i tu jest pies pogrzebany.
@mecenassrenas:

a kto kontroluje Orlen?


Czyli sugerujesz, że Orlen powinien dać kontrakt komuś innemu, bez przetargu? Tak czy nie?

Kto pozwala na wizy? Kto nadzoruje politykę migracyjną? Obajtek czy rząd?


Jaką politykę migracyjną? Ci ludzie przyjechali tu do pracy, a nie do mieszkania i życia xD Dlaczego obywatele innych państw mieliby nie móc tutaj pracować? Chciałbyś tego zakazać? Tak czy nie?

Już całkowicie #!$%@?ąc od tego, że nie ma POLSKIEJ firmy,
@mecenassrenas:

Jakie 163 tysiące muzułmanów?

"Rok temu cudzoziemcom z krajów muzułmańskich przyznano łącznie 135 tys. zezwoleń na pracę. Takie zezwolenie dotyczy jedynie pracy u konkretnego pracodawcy i nie jest równoznaczne z pozwoleniem na stałe zamieszkanie cudzoziemca w Polsce. W ubiegłym roku pozytywnie rozpatrzono ponad 18 tys. wniosków o zezwolenie na pobyt w Polsce od osób z krajów muzułmańskich. Zdecydowana większość decyzji (95,5 proc.) dotyczyła zezwolenia na pobyt czasowy."

Według informacji zamieszczonych
@Thorrand: nic takiego nie powiedziałem, bo sprawa dotyczy wpuszczania migrantów do Polski przez PiS w dużych ilościach. Natomiast PiS mowi, że "chroni" naród polski nie to co UE i inni.

Daje ci do zrozumienia, że jeśli jest tutaj 163 tys muzułmanów i miasteczko to rząd dał na to zgodę bo rząd kontroluje migracje.

Więc mówienie, że pis nie ma z tym nic wspólnego to kłamstwo.

Migracja zarobkowa mówi ci to coś?