Wpis z mikrobloga

Borsucza redukcja. Tydzień 9. Zaczyna się.

Cześć. Szybki upadate. W 8 tygodniu oczywiście się rozjechałem - nos siadł, katar jak cholera, lekka gorączka. Xynometazolin cały trening pod ręką. Na płaskiej robiąc 5 serię z 80 kg prawie umarłem i musiałem wołać o pomoc. Obcięcie kalorii + choroba trochę tutaj zadziałała. O dziwo w OHP po kontuzji barku w końcu przełamałem 57.5 kg w serii zarzucając ciężar z ziemi (rack zajęty). W martwym 155 w serii jak totalne masełko, dla odmiany w najmocniejszym boju w siadach 135 w serii dogorywałem 10 RPE dociągając końcówki totalnie z tyłka. Wyciskanie tydzień później postanowiłem dalej progresować na ławce i 82.5 jak masło. Totalna sinusoida, raz robię na 10 RPE ciężar, który powinien być latwy innem razem wszystko idzie zgodnie z planem.

Spróbuję skończyć plan na:

Ławka: 87.5x6x4
Przysiad: 145x6x4
MC: 165x6x4
Pendlay: 80x6x4
OHP: 60x6x4

Zobaczymy jak pójdzie. Później wracam do planu 5 dniowego i specjalizacji na klatkę.

Nie ukrywam jestem trochę wysrany. Po tętnie spoczynkowym - 49 widzę, że redukcja dość mocno idzie (60 na masie). Kaloryka - cieżko powiedzieć. Robię rotację według tego jak się czuję w danym dniu. Nie jestem głodny jem mniej np. 2000, jestem głodny 3000, średnia pewnie wyjdzie 2500-2600 kcal ed + carbo na treningu.

Przy 80 kg reefed (3-4 dni po 500 W) i jedziemy do 10 %. Później zobaczymy co się stanie i na ile zdrowie pozwoli. Obecny stan redukcji 88.5 -> 80.8.

A co u Was kociaki? Jak Wy sobie radzicie? Redukcje w toku?

W piatek kolejny film na kanale pt. psychologia diety - dostępność pokarmu

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #redukcja #chudnijzwykopem #fullborsukworkout
źródło: comment_z34pfECQ11Q1j61iRzStuSTaEoksfRKu.jpg
  • 27
@Kasahara: w sumie pytanko mam do Ciebie, po "skończonej" redukcji(byłem już za lekki, mimo że tłuszczu sporo zostało to postanowiłem ją przerwać), postanowiłem robić rekomp. Niby jest spoko, masa idzie, pas ciągle taki sam, sylwetka duży plus, ale problemem jest siła, od 2miesięcy praktycznie w bp, tricepsie, przysiadach i bicepsie stoi w miejscu(martwy, wiosłowanie póki co głównie skupiam się na technice bo leży) pomimo ok 5kg wagi na plus, czasami jak
@rindo:

Ciężko progresować na izolacjach. Wiesz jeśli robisz na biceps 14 kg hantlem to 1.5 kg z tego to ponad 10 %. Czyli te 1.5 kg to tak jakbyś dorzucił 10 kg na jakimś boju. Ja chyba uginianie nie przekraczam 35 kg na sztandze łamanej od pół roku? Norma. Jeżeli chodzi o główne boje i brak progresji siłowej, to czas zmienić plan ze specjalizacją. Ja mam najgorszą ławkę i długo stałem
@Kasahara: Zamiast biegania to na siłkę sobie dodatkowo skocze jutro, tylko ze dzis robilem lawke dosyc ciężka, a jutro tez chciałbym, jakieś upper body walnąć, co byś polecał? Jak zrobiłem 3x6 dziś, to możne jakieś lżejsze 3x8? Szczególnie ze obczaiłem jak wyciskam wyzej na klacie to lepiej czuje strasznie.
@Kasahara: Takie pytanie na luziku. Jak taki zrzut 8 kg wpływa na postrzeganie Ciebie? Babcia płacze, żona oziębła? Ludzie się pytają czy jesteś chory? Koszula wisi jak kondon na krzaku?
U mnie amplituda 8 kg to jest już całkiem nowa garderoba.