Wpis z mikrobloga

Zapytałem jakiś czas temu KNF o informacje publiczną odnośnie kampanii „uważaj na #kryptowaluty” oraz odnośnie rejestru umów. Odpowiedzieli mi dopiero po tym, jak wysłałem (za ich pośrednictwem) skargę do WSA. W dodatku na rejestr musiałem czekać jeszcze dłużej. 27 stron, niektóre pozycje bardzo ciekawe, jak np 1.5 miliona na meble.
Jeżeli macie trochę czasu, to przejrzyjcie.

Link: https://drive.google.com/open?id=1gqDV9iFGyfwPPEhmkS5jRQ2vKCD8kRQq

#informacjapubliczna #finanse #pieniadze #polska #bitcoin
R4vPL - Zapytałem jakiś czas temu KNF o informacje publiczną odnośnie kampanii „uważa...

źródło: comment_35OrBej9hc4nB1jcQGPVK08tMRYTEq8t.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
system automatycznego wyłączania klimatyzacji za 90K ... jakby żadna gruba locha dupy nie mogła podnieść, żeby ją wyłączyć.

Gdyby ktoś z KNF to czytał to moje propozycje wraz z chęcią ich realizacji oraz wyceną:

-system automatycznego parzenia kawy i dostarczania jej na biurko pracowników - 200K zł
-system automatycznego dostarczania wydrukowanych dokumentów od drukarki do biurka pracownika - 121K zł
  • Odpowiedz
Na energię elektryczną poszło 700k więc w sumie 1.5mln na meble to możliwa cena. Zwykły stół jest w cenie 1.5k zł (nie mówimy tutaj o stanrdardzie ikea), a przeciętny kowalski ile wydaje na prąd? Myślę, że 200zł.
  • Odpowiedz
@sstanislavvv:
"-system automatycznego parzenia kawy i dostarczania jej na biurko pracowników - 200K zł "
Byłeś blisko: Serwis i konserwacja ekspresów ciśnieniowych do kawy marki Seaco - 125 152,50 ( )
  • Odpowiedz
@R4vPL: dzięki, ten urzędniczy żargon...()/
Wyjazd na narty to już moim zdaniem nosi znamiona przestępstwa/sprzeniewierzenia itd.
  • Odpowiedz