Wpis z mikrobloga

Zapytałem jakiś czas temu KNF o informacje publiczną odnośnie kampanii „uważaj na #kryptowaluty” oraz odnośnie rejestru umów. Odpowiedzieli mi dopiero po tym, jak wysłałem (za ich pośrednictwem) skargę do WSA. W dodatku na rejestr musiałem czekać jeszcze dłużej. 27 stron, niektóre pozycje bardzo ciekawe, jak np 1.5 miliona na meble.
Jeżeli macie trochę czasu, to przejrzyjcie.

Link: https://drive.google.com/open?id=1gqDV9iFGyfwPPEhmkS5jRQ2vKCD8kRQq

#informacjapubliczna #finanse #pieniadze #polska #bitcoin
R4vPL - Zapytałem jakiś czas temu KNF o informacje publiczną odnośnie kampanii „uważa...

źródło: comment_35OrBej9hc4nB1jcQGPVK08tMRYTEq8t.jpg

Pobierz
  • 95
Kurs angielskiego dla Przewodniczącego - 18.624 zł. Po takim kursie Przewodniczący mógłby chyba pracować w BBC. Nawet gdyby to była (wygórowana) stawka 100 złotych za godzinę, Chrzanowski musiałby mieć 186 godzin lekcji rocznie, czyli godzinę dziennie.

Aha, jeszcze "rozbudowa systemu bezpieczeństwa o moduł Anty Malwere (sic!)" - 649.201 zł. Najs!
Weryfikacja tekstu przetłumaczonego na język angielski 11k, a to tylko weryfikacja


@thcluboy: Jak nie wiesz ile bylo tego tekstu to w zasadzie nic nie wiesz. Werfikacja czyli tzw. proof tez swoje kosztuje, w zaleznosci od procesu moze byc nawet drozsze od tlumaczenia bo np. tlumaczenie pol->eng wykonuje Polak, a proof robi juz Anglik i ma inne stawki... Edit. I nie wiadomo co to jest ta 'weryfikacja' bo zasadniczo tlumaczenie to jest
@R4vPL: nieźle są uzbrojeni od Microsowtów przez SAS/SAP i Oracle po Linuxy Apache Tomcat Java + Update + Serwisowanie + Sharepointy. Do tego #!$%@? informacji prasowych - Licencja PAP jak by mięli wydawać drugą Wirtualną Polskę (za taki hajs to mogą przedruki #!$%@?ć i mieć info przed Onetem i WP)??? #!$%@? załamany jestem jak widzę ile kasy #!$%@? - i chciał bym zobaczyć na 2018 logi z użytkowania z tych systemów
mosqua - @R4vPL: nieźle są uzbrojeni od Microsowtów przez SAS/SAP i Oracle po Linuxy ...

źródło: comment_XgCxOS327ZW1vsJWwVPEaX5XNEAfnVhz.jpg

Pobierz
@sstanislavvv: Gdyby chodziło o automatyczne wyłączanie klimatyzacji w pomieszczeniu obsługi interesantów to też byś jojczył? Gdyby "gruba locha" nagle wstała i przerwała zajmowanie się Twoją sprawą "bo klimę musi wyłączyć" to też byś się tylko uśmiechnął>
@Tobol: a ja tam mieszkam, że ma mi wiać w plecki? Ja mam tam wchodzić i zaraz wychodzić ( w sumie nawet nie wiem po co. ile razy tam byłeś?). Więc wolę jak zautomatyzują/usprawnią obsługę klienta, niż #!$%@? klime. nie wiem jak Ty, ale ja uważam, że wydawanie na takie śmieci takich kwot to debilizm. Mogę mieć swoje zdanie czy zabraniasz?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Alf131: Tez mnie to zastanawia skoro wszystko zleceja na zewnatrz. Po ostatniej pozycji wnioskuje że albo maja duzo gosci albo jednak ktos tam pracuje.
Serwis dystrybutorow wody 57K ( ͡° ͜ʖ ͡°)