Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1259
Co te haery to ja nie. Byłem sobie na rozmowie o pracę no i doszliśmy do najważniejszego momentu czyli stawki. Babka która prowadziła rozmowę rzuciła kwotę i czeka na moją reakcję. Ja nauczony innymi rozmowami nawet nie staram się negocjować bo jak ktoś rzuca 50% moich oczekiwań to nawet nie mam na co liczyć. Także dziękuję za rozmowę i zaczynam się zbierać. Myślałem że zrozumiała że tutaj nasza rozmowa się kończy, ewentualnie że będzie się starała coś dołożyć by mnie zatrzymać. Jednak wychodząc pożegnała mnie słowami "bezczelny gówniorz, wincy niż ja może byś chciał zarobić? Nie potrzeba nam tu takich. Tylko czas nam marnujecie, a tu się pracuje! ". ¯\_(ツ)_/¯
#pracbaza
  • 52
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 418
@RocketQueen: A co ja mam tam niby jeszcze robić? Powiedziała stawkę to odpowiedziałem że w takim razie dziękuję za ofertę ale nie skorzystam bo nie satysfakcjonuje mnie stawka i nie widzę nawet pola do negocjacji. W takim wypadku się zbieram bo szkoda mi mojego czasu zwyczajnie. Jeśli ktoś z marszu daje mi połowę tego co oczekuje to nauczony życiem wiem że maksymalnie można ugrać z 20% więcej i to w sposób
@vegaushp: Zawsze powtarzam że HR to największy rak głównie przez to że nie ma w firmach osoby która jest w stanie krytycznie rozliczać z pracy managerów HR. Kto miałby podjąć decyzję o jego zwolnieniu ?

I kończy się to obsadzeniem w HR stanowisk przez znajome, znikomą efektywnością, błędami czy jak w tym przypadku tutaj - januszowstwem. Mógłbyś się poskarżyć, jej włos z głowy nie spadnie. Musiałby być skandal w mediach by