Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy macie podobnie jak ja. Ostatnio kupilem nowego kompa za 5k, mozna powiedziec #pcmasterrace czekacie potem, az bedzie weekend żeby ogrywac te wszustkie fajne tytuły, bo w tygodniu tyrka i malo czasu. Przychodzi weekend idplacie te super gry i gracie max pół h - godzine i z nudow wyłączacie. 24 lvl here. Moze to kwestia juz wieku lubvgranie strscilo ta sama magie co kiedys, ze odpalalo sie w piątek po szkole gierke i wylaczalo w niedziele w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) owszsem niektore wciagaja na dluzej ale niestety mowie tylko o kilku tytulach i to pokroju league of legends xD
#pytanie #gry
  • 165
  • Odpowiedz
  • 95
@Riczler dokładnie to samo, ciągle też oglądam gry na g2a, ale ostatnio uświadomiłem sobie, że większą frajdę z np. cs:go miałem jak grałem z znajomymi z roku, teraz to max 2 mecze i spać...
  • Odpowiedz
  • 3
@Riczler skończyłem chyba 3 gry w singlu przez całe moje życie, a mam level ten co ty i mam bardzo podobne odczucia. W nowego asasyna pograłem 30 minut.
  • Odpowiedz
@Riczler: Kupiłem 2lata temu xbokza one. Tydzień temu sprzedałem za 400zł. Od pół roku go nie włączałem. Gierki mnie znudziły, albo ta generacja nie ma nic do zaoferowania. 31lvl here.

Z konsolami od 97roku. psx, ps2, gacki, dreamcasty, xbokzy.
  • Odpowiedz
@einz: no to jest to. Obejrzy sie jakieś przedpremierowe filmy, mega podjarka, a potem pół h grania i lol czy inna sieciowka i to tez nie ba dlugo ( ͡° ʖ̯ ͡°) smuteczek lekko, bo mam tak od paru lat już
  • Odpowiedz
@Riczler: Potwierdzam - jak ja zmontowałem swoją maszynę to z tych wymagających gier to tylko Doom 4, Wiedźmin 3, Wolfenstein 2 i Resident Evil 7. Reszta to odgrzewane kotlety i indyki (ostatnio zagrywam się jak głupi w C&C Generals Zero Hour i Darkest Dungeon).
  • Odpowiedz
@Riczler: Grasz w złe gry, mam to samo jak staram się ruszyć jakieś nowe popularne produkcje AAA. Te gry nie są robione czysto pod gameplay, a pod tzw. "filmowość", żeby typowy janusz co w niedziele pogra sobie godzinę na konsoli mógł być zadowolony i powiedzieć "łooo grażyna ta gra jest taka prawdziwa, że można ją pomylić z prawdziwością". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pisane w prześmiewczym tonie,
  • Odpowiedz
  • 336
@Riczler jakoś przez lata chyba wyczulismy się schematów i generalnie nowe gry są w stylu PODEJDŹ DO KOGOŚ OD TYŁU I NACIŚNIJ Y BY ODPALIĆ ANIMACJE SPEKTAKULARNEGO ZABIJANIA. Sieciowki dają chociaż kontakt z człowiekiem a nie durnym SI więc chyba dlatego
  • Odpowiedz
@Riczler: chyba dobór tytułów zły, ja mam jak to mówicie lvl 40 a tylko czekam aż będę mieć chwilkę dla siebie żeby w coś poszarpać.
  • Odpowiedz
@niechcemisie_: no przyznam ze jest jeden wyjatek. Seria total war potrafi mnie skrasc na dlugie godziny. Ale w sumie poza tym nic. Ostatnio przeszedlem raz wieska 3 i spoko, ale 2 raz po roku orzerwy nie dalem rady podeksc i wylaczylem po godzinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Riczler: ja jakiś czas temu kupiłem specjalnie gtx pod wiedźmina. Pograłem w niego jakąś godzinę. Gra jest fajna No ale nie chce mi się. Natomiast karta przydaje się do elite dangerous :3. A do mojej odwiecznej zajawki - muda Arkadia karta graficzna prawie że nie jest wymagana ;)
  • Odpowiedz