Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy macie podobnie jak ja. Ostatnio kupilem nowego kompa za 5k, mozna powiedziec #pcmasterrace czekacie potem, az bedzie weekend żeby ogrywac te wszustkie fajne tytuły, bo w tygodniu tyrka i malo czasu. Przychodzi weekend idplacie te super gry i gracie max pół h - godzine i z nudow wyłączacie. 24 lvl here. Moze to kwestia juz wieku lubvgranie strscilo ta sama magie co kiedys, ze odpalalo sie w piątek po szkole gierke i wylaczalo w niedziele w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) owszsem niektore wciagaja na dluzej ale niestety mowie tylko o kilku tytulach i to pokroju league of legends xD
#pytanie #gry
  • 165
@Riczler W 2016 na Gwiazdkę kupiłem sobie TV+PS4 Pro. Z początku mega podjarany, trochę pogralem. Z czasem coraz mniej... Obecnie odpalę Fifę 18 z dwa razy w tygodniu, dostanę tęgie bęcki od gimbusa, zdenerwuję się i rage quit. ;)
Tytuły takie jak GTA 5, Wiedźmin 3, CoD WW II kompletnie nie przyciągnęły mnie na dłużej.

Bardzo lubię gry, zwłaszcza sportówki i strategie, ale czasy, kiedy spedzałem całe dnie przy jednym tytule bezpowrotnie