Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy macie podobnie jak ja. Ostatnio kupilem nowego kompa za 5k, mozna powiedziec #pcmasterrace czekacie potem, az bedzie weekend żeby ogrywac te wszustkie fajne tytuły, bo w tygodniu tyrka i malo czasu. Przychodzi weekend idplacie te super gry i gracie max pół h - godzine i z nudow wyłączacie. 24 lvl here. Moze to kwestia juz wieku lubvgranie strscilo ta sama magie co kiedys, ze odpalalo sie w piątek po szkole gierke i wylaczalo w niedziele w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) owszsem niektore wciagaja na dluzej ale niestety mowie tylko o kilku tytulach i to pokroju league of legends xD
#pytanie #gry
  • 165
@Riczler: Mialem to samo, przestań grać w LoLa. Problem z nim jest taku, ze szybko i latwo go odpalasz, widzisz od razu na liscie z kim mozesz pograc i od razu odpalasz gierkę i od pierwszej minuty jestes juz w centrum rozgrywki. Tak prosty dostęp do bezmozgiego sposobu na zabjjanie czasu sprawia, ze nie chce Ci sie grac w cos innego. Mialem to samo i w lola juz nigdy nie zagram
@Riczler: Nie wiem jaki gatunek gier lubisz najbardziej, ale ogólnie ja kiedyś też miałem taki moment, że komputer mocno #pcmasterrace a wszystko nudziło. I wtedy w ręce wpadły mi gry takie jak Rust, Rainbow Six Siege, później doszedł jeszcze PUBG. Polecam też Life is Strange i Firewatch, fabuła zarówno jednej jak i drugiej wciąga jak bagno.
@Riczler: Myślałem o tym wczoraj i moim zdaniem wszystko rozchodzi się o łatwość z jaką kupujemy gry. Kiedyś by kupić grę człowiek musiał zbierać hajs, iść do sklepu, instalować przez godzinę i ta cała aura tego powodowała radość i chęć zagrania w tytuł do końca by nie czuć się stratnym. A teraz? Wszystkie gry w jednym miejscu kupione za 5 zł, nawet nie trzeba się starać by być graczem
@Riczler: tak, bo gry poza grafika nie prezentuja gameplayu, jak stary doom czy quake. Mimo lat lubie odpalic go gunplay jest porzadny mimo ze 20+ lat juz maja. Na takie 30min sesje jest tez fajny vr, poczujesz ze cos robisz, jestes w swiecie gry, itd i te 30min daje wiecej niz gapienie sie przez 2h w ekran.
@Riczler: Mnie się zwyczajnie nie chce... podchodzić do komputera i go włączać xD Stoi w chacie i się kurzy. Codziennie 8h siedzę przy kompie i jakoś specjalnie nie mam ochoty jeszcze po pracy siedzieć. To raz, a dwa, że samo odpalenie wydaje mi się już "poważnym zadaniem" xD Wolę walnąć się na łóżku i pobawić się na smartfonie albo odpalić sobie pilotem smartTV.
A gierki czekają...
@Riczler ja mam tak samo z ps4. Zero radochy. Ale gdybym mial kompa za 5k to z całą pewnością pograłabym w kilka strategii ktore na moim słabym laptopie niestety nie idą. :(
@Riczler: mam podobnie, w czasach szkolonych ukończyłem wiele gier, później przez kilka lat miałem komputer, który nie nadawał się do nowszych tytułów I nie czułem potrzeby grania. Po trzech latach kupiłem nowy komputer I większość gier nudziła mnie po około 1h grania. Obecnie gram w wolnym czasie w dwie gry, Fife I PUBG, czyli gry bez fabuły, na gry fabularne szkoda mi czasu.
@Riczler: stary instaluj FORTNITE nawet się nie zastanawiaj. Jestem ten lvl co Ty i faktem jest, że jak nie #!$%@? w grze ruska czy innego niemczyka to gra nie ma sensu. Tylko multiplayery