Wpis z mikrobloga

Ostatnio bratowa mi się żaliła, że fryzjer do którego chodzą z koleżanką strzyc swoje gówniaki, już niechętnie bierze dzieci bez kolejki, bo kiedyś jakiś gość zrobił o to awanture. I obie oburzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@?, co jest nie tak z tymi madkami.

No naprawdę zajebista sprawa, czekam w kolejce już 40 minut, zaraz moja kolej, ale holahola, dzieńdobry ja z gówniakiem do szczyżenia to hehe bez kolejki wbijamy, co nie brajan? XD No #!$%@? przecież gdzie tu jakakolwiek logika i rozum.

#logikarozowychpaskow
#rozowepaski
#bekazrozowychpaskow
#madki
  • 51
@Beeercik No jak to?! Ona urodziła, podkreślam urodziła dziecko i jej się należy, a Ty? Ty nie dość, że nie urodziłeś to na dodatek tylko głowę potrzebujesz #!$%@?ć i Ci się nie spieszy!
Ostatnio bratowa mi się żaliła, że fryzjer do którego chodzą z koleżanką strzyc swoje gówniaki, już niechętnie bierze dzieci bez kolejki, bo kiedyś jakiś gość zrobił o to awanture. I obie oburzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Beeercik: ciekawe podejście. To już nie łaska się umówić na konkretną godzinę?
@Beeercik: #!$%@?ące jest, gdy Karyna z Brajankiem chce się wepchać bez kolejki, "bo ona z dzieckiem", ale uwierz bywa tak, że jest to zdrowsza opcja dla wszystkich, inaczej Brajanek w ramach walki z nudą rozpirzy pół zakładu, a czekająca w kolejce klientela sama stwierdzi, że w sumie, to oni jeszcze fryzjera nie potrzebują.


@Jarek_P: jak Brajanek robi burdę, to się madkę wyprasza z zakładu - w czym problem?
Ale tak
jak Brajanek robi burdę, to się madkę wyprasza z zakładu - w czym problem?


@enron: no w tym, że typowa matka Brajanka to niestety również typowa klientka zakładu fryzjerskiego, w dodatku mająca w okolicy pincet psiapsiółek, które spotykając się z brajankami przy piaskownicy, dozgonną przyjaźń sobie przyrzekły.

(dla jasności: nie bronię, nie usprawiedliwiam. Piszę, jak jest).