Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mirko ʕʔ

Wczoraj rozmawiałem z kumplem i się wywiązał taki dialog:
-Ej Foczkins może zacznij coś robić bo trochę przegryw zaczynasz być.
-No ale przecież ruchałem!
-#!$%@?, każdy ruchał xD
I w sumie coś w tym jest, mirko tak mi spaczyło mózg, że uważam seks za jakiś święty Graal, tymczasem wygryw to jest #!$%@? otrzymanie nagrody nobla czy uzyskanie niezależności finansowej w wieku 20 lat, a nie ruchanie jakiejś karyny xD

Dzisiaj podczas porannej kawy stwierdziłem, że trzeba się ogarnąć. Spędziłem na tym portalu ponad 2 lata, zaczynało się niewinnie od przeglądania tagu #tinder, skończyło na szitpostowaniu na nocnej po 4 godziny xD Wiele razy łapałem się na tym, że zamiast szkolić angielski, czytać wartościowe książki, rozwijać się, poznawać nowe osoby, czytałem jakieś gówno posty o tym czy podział obowiązków domowych powinien być równy czy mniejszy o 2%. Już nie wspomnę jakie tutaj siedzą toksyczne osoby. Nie wiem co gorsze, stulejki płaczące jakie loszki to coorvy bo nie chcą się ruchać z kolesiem który wygląda jakby uciekł z pomocy dla powodzian a jego jedyne hobby to granie w gry, czy różowe które łakną atencji tak bardzo, że wrzucają codziennie na portal ze śmiesznymi obrazkami swoje krzywe nogi, i ich biało-rycerze piszący jak pięknie dziś wyglądają. Na temat tagów politycznych i patostreamów to szkoda mi nawet klawiatury. Ja wiem że są czarnolisty, ale jakbym miał czarnolistować każdego atencyjnego różowego, każdego spierdoksa i każda osobę która używa słowa lewak jako synonim całego zła na świecie, to musiałbym zbanować całe mirko xD Dlatego stwierdziłem, że nie będę już tu wchodził i zajmę się moim życiem.

Jest to pierwszy krok w kierunku naprawy mojego życia, przede mną jeszcze sporo, dlatego stwierdziłem że fajnie będzie za 5 lat wrócić na stare śmieci i pochwalić się co się zmieniło.

Więc, każdą osobę która zaplusuję ten wpis zawołam równo za 5 lat(o ile wykop będzie jeszcze istniał xD) Nawet sobie w kalendarzyku zapisałem ʕʔ

Zdaję sobie sprawę, że raczej mało osób mnie tu kojarzy i trochę to pożegnanie jest z dupy, ale musiałem to napisać żeby lepiej się poczuć.

Jeszcze trochę tutaj osób obserwowałem więc chciałbym pozdrowić:
@rzep Chyba jedyna normalna osoba wypowiadająca się pod tagami politycznymi
@lubie-sernik Quality kontent na nocnej i plusiki, kocham ( ʖ̯)
@Smakoshh Najlepsze żydowskie zarzutki xD
@Dreszczyk Dziendobrybot to najlepsza rzecz jaka powstała na tym portalu
@Graner Za wspaniałe listy na nocnej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kwasnydeszcz Za quality zarzutki na przegrywów
@Moderacja Za moderowanie tego bagna ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Papja Za pomoc z rybkami ʕʔ
No i oczywiście cały Wypok.peel, bez głównej bo to psychiatryk xD

#oswiadczenie #niewiemjaktootagowac #przegryw
  • 75