Wpis z mikrobloga

Czyli wszystko co jest różne od większości jest z założenia nienormalne?


@Magromo: tak. (czysto logicznie tak jest). no chyba, ze np tradycjonalizm stałby się nienormalny albo coś innego prawackiego. Wtedy nie.
  • Odpowiedz
@Magromo: wiem. Dlatego mówię, chcą używać naukowego terminu, ale jakby sami stali się nienormalni to już nie, bo to pejoratywne.
Nacjonalizm jest nienormalny, prawicowe poglądy są nienormalne.
Ale co do tego juz nagle nie ma takiego przeogromnego parcia żeby przypominać wszem i wobec, że to nie jest norma. Orientacja?
A CZY MÓWIŁ PANU KTOŚ KIEDYŚ, ŻE NIE JEST PAN WIĘKSZOŚCIĄ? BO JA CHĘTNIE PRZYPOMNĘ!
  • Odpowiedz
  • 3
@Purple zdajesz sobie sprawę że to jest statystycznie z pożytkiem dla dziecka adoptowanego ponieważ każdy rodzic nie ważne jaki to jednak rodzic i takie dziecko ma większe szanse na normalne życie nic ludzie z sierocinca poczytaj sobie o tym
  • Odpowiedz
@Kielkujaca: Definicje słowa "normalny" wg PWN:
normalny
1. «taki, jaki powinien być»
2. «najczęściej spotykany»
3. «zdrowy psychicznie i fizycznie»
4. «mający wszystkie przypisane sobie
  • Odpowiedz
@Mlucek: nadal mam wrażenie, że masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu. Bez obrazy ale takie mam odczucie. Nie napisałem, że to źle, tylko, że metoda nie jest naturalna.
  • Odpowiedz
są skazani na wyginięcie i tak się stanie


@Kurisutofa: dlaczego są skazani na wyginięcie?

najczęściej spotykany gatunek ptaka w mieście to gołąb. Czy inne ptaki spotykane w mieście nazwałbyś
  • Odpowiedz
@Kielkujaca: 30% społeczeństwa to nie norma. Nie mówiac już o tym, że ani głosowanie na prawicowa partię nie musi oznaczać prawicowych poglądów ani pis nie jest specjalnie prawicowy.
  • Odpowiedz