Wpis z mikrobloga

Raczej bardziej: jeden krzycz, że homo to zło a drugi wpycha do gardła, że to normalne i macha #!$%@? na paradzie


@Purple: nikt nie macha #!$%@? na paradzie, byłam w zeszłym roku, żeby to zobaczyć i srogo się rozczarowałam xD
  • Odpowiedz
W normalnym kraju są też związki homoseksualne prawnie zalegalizowane jako małżeństwa


@PaddyS: #!$%@?. Choćby dziś mogłyby wejść w życie związki partnerskie dla gejó, z całą otoczką prawno-medyczną z nimi związaną. Ale wy tego nie chcecie. Chcecie małżeństw, które są tak, a nie inaczej uwarunkowane w naszej kulturze.
"Aktywiści" LGBT kojarzą mi się z atencjuszami. Oni nie chcą niczego osiągnąć, oni tylko chcą na sobie skupiać uwagę.
  • Odpowiedz
@Smakoshh: A czy ja robię aferę, bo jestem hetero ? Mam to ogłaszać, robić manifestację? Jeśli ktoś jest szczęśliwy to będzie ze sobą i da innym spokój a nie będzie robił afer. Homoseksualizm nie jest normalnym związkiem, bo ludzie nie mogą się rozmnażać. A ludzie tak jak każde inne stworzenie muszą się rozmnażać bo wyginą. Znam parę homo, która jest szczęśliwa, żyją sobie spokojnie i nikt im ani oni nikomu
  • Odpowiedz
@Smakoshh: Poczekaj aż śniadzi panowie Ci wytłumaczą co znaczy normalny kraj dla gejów. Trzym się, będziesz tęsknił za zaściankiem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Magromo: Pary homoseksualne walczą o adopcje więc sam sobie odpowiedz. Niestety tak stworzony jest świat i nic ci na to nie poradzę. Trudno żeby ludzie się ze sobą nie wiązali chociażby fizycznie i mieli dzieci chyba że in-vitro.
  • Odpowiedz
@Purple: sam sobie zaprzeczasz. Piszesz, że szanujesz osoby homo, a szacunek oznacza uznanie czegoś za wartościowe i godne uznania, a z drugiej strony piszesz, że to nienormalne. Wartościowe jest nienormalne?
  • Odpowiedz
@Magromo: Osób bezpłodnych w to nie mieszaj, bo nawet nie masz pojęcia jaka to dla niektórych tragedia.
Mogą mieć dzieci ale nie stworzą ich ze swoim partnerem. Tak jednym z celów związku jest rozmnażanie. Tak było jest i będzie.Ludzie po do do siebie czują pociąg fizyczny aby się rozmnażać. A są ze sobą bo czują pociąg. Niestety tu nie ma nic trudnego oprócz biologi.

.możliwość do spłodzenia dziecka jest warunkiem akceptacji przez społeczeństwo

Nic takiego nie powiedziałam bardziej chodziło mi o to, że świat
  • Odpowiedz
@Magromo: Jesteś żałosny, nie powiedziałam, że są nienormalne, bo nie normalny jak na razie to jesteś ty.
Gdzie napisałam o porzucaniu ? Co po seksie przestajesz czuć pociąg? Nadal piszesz bez sensu.
Ignorantem jesteś ty ponieważ nie masz argumentów i zaczynasz wymyślać. Świat został tak stworzony nie inaczej, musi być kobieta i mężczyzna i muszą uprawiać seks. Idź się #!$%@?ć w tyłek dalej i daj ludziom żyć. Jesteś świetnym przykładem
  • Odpowiedz
@cwksfizu: Trzyma trzyma, nie spoczne póki w tym kraju nie nastąpi tolerancja,multikulturalizm, oraz śluby osób LGBT, nie mówiąc juz o sprowadzaniu uchodźców ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na starość wrócę sobie do Izraela.
  • Odpowiedz