Wpis z mikrobloga

W normalnym cywilizowanym kraju, jak widzisz że ktoś jest szczęśliwy bez względu na orientację to się z tego cieszysz i życzysz szczęścia, a w Polsce? "W Polsce jak w chlewie obsranym gównem" cytując klasyka.
(Na zdjeciu ta sama para teraz, i 24 lata wcześniej)
#gayisok #gay #lgbt #homoseksualizm #neuropa
Pobierz S.....h - W normalnym cywilizowanym kraju, jak widzisz że ktoś jest szczęśliwy bez wz...
źródło: comment_Dr2OrFPSGT6J3YAJVKyVDOMGpy7blgmy.jpg
  • 145
@Purple Ty nie rozumiesz że to nasza wartość że jesteśmy suwerennym krajem i każdy kto nie propaguje ideologii nazistowkonpodobnych może sobie wyjść i propagować cokolwiek? Szczególnie to że jest się normalnym? xD bo patrzymy na to w kategorii człowieka a mimo że składamy się z pierwiastków dostępnych w galaktyce to jesteśmy unikatowi homoseksualizm to nie jest nawet defekt tak teraz myślę nawet z perspektywy gatunku bo gej może mieć dzieci to swojego
Boli cię, że ludzie nie mają ochoty wiedzieć, że posuwa cię facet ? O biologi pojęcia chyba nie masz ty twierdząc, że to jest normalne.


@misiuniunia: sfrustrowany prawaczek, niewyżyty seksualnie (jakiekolwiek relacje romantyczne == seks) z fiksacją analną (homoseksualizm == anal) XD Jakież to typowe
Tak myślą, czy ci rozwalić umysł faktem, ze mogą być aktywni społecznie geje w związkach bez seksu...
@Magromo: To, że jesteś gejem to już wiemy. Może jeszcze nam opowiesz, że studiujesz prawo. Jesteś naprawdę idiotą czy tylko udajesz ? I taki człowiek jak ty ma stworzyć normalny zdrowy związek. Po prostu śmiać mi się chce. Nawet nie przeczytałam tego do końca, bo mnie to już gówno obchodzi. Jeszcze gdybym obraziła gejów to ok a ty na mnie naskakujesz. Tak jak już pisałam znam parę gejów i są to
Może napisz o tych, którzy gwałcą i roznoszą hiva ;)


@misiuniunia: Czy Ty sugerujesz, że tylko osoby homoseksualne gwałcą? () Jeśli nie, to co to zdanie ma do tematu?

I dlaczego usiłujesz wciskać rozmówcom homoseksualność? Jest coś nie tak z dyskutowaniem na bazie dostarczanych w rozmowie treści? Pomijając, że nawet jeśli by byli homoseksualni, to to nijak nie podważa ich argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡
@Magromo: Seks analny sama uprawiam ;)
Nie jestem homofobem mam zajebistych znajomych gejów. Boli mnie jedynie to, że tacy debile są na tym świecie ale nie mam na to wpływu, więc idę sobie żyć dalej spokojnie ;)
@Mlucek: Jak napisałem wcześniej: ja nie oceniam. Jak za to ty napisałeś wcześniej: każdy może mówić i sądzić co chce. I tak powinno zostać. Jeśli ktoś mi wpycha do gardła jakąś ideologię, która mi się nie podoba, to mogę to powiedzieć. Unikatowymi czyni nas rozum i używanie go zgodnie z logicznym tokiem postępowania. Tylko to daje nam przewagę i tę "unikatowość". Gej w związku który akceptuje, nie może mieć dzieci. Może
@misiuniunia: Wiesz, na tej samej zasadzie mogę zacząć wyzywać wszystkich, którzy twierdzą że ziemia nie jest płaska i kiedy ktoś mi wytknie że to bzdury stwierdzić, że to "MOJE zdanie i mam prawo je wyrażać"... różnica olega na tym, że takie gadanie nie tworzy negatywnych stereotypów odnośnie Ziemi. Powielanie takich kłamstw jest po prostu szkodliwe.

@BotGirl: Skoro robicie z homoseksualistów idealnych ludzi i przedstawiacie ich w jak najlepszym świetle to nie dziw się, że ktoś się z tym nie zgadza. Właśnie na takiej samej zasadzie. Najlepiej niech wszyscy ześwirują. Ja stąd #!$%@? bo to nie tag dla mnie a wy róbcie co chcecie ;)