Wpis z mikrobloga

W normalnym cywilizowanym kraju, jak widzisz że ktoś jest szczęśliwy bez względu na orientację to się z tego cieszysz i życzysz szczęścia, a w Polsce? "W Polsce jak w chlewie obsranym gównem" cytując klasyka.
(Na zdjeciu ta sama para teraz, i 24 lata wcześniej)
#gayisok #gay #lgbt #homoseksualizm #neuropa
S.....h - W normalnym cywilizowanym kraju, jak widzisz że ktoś jest szczęśliwy bez wz...

źródło: comment_Dr2OrFPSGT6J3YAJVKyVDOMGpy7blgmy.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Świat schodzi na psy, powodzenia :)


@misiuniunia: niee, świat taki był. Ale na szczęście z roku na rok jest coraz mniej sfrustrowanych homofobów a coraz więcej ludzi, którym nie przeszkadza cudza orientacja :3
  • Odpowiedz
Tak jak już pisałam znam parę gejów i są to normalne chłopaki. Natomiast dzięki tobie stwierdzam, że większość homoseksualistów jest jedną wielką patologią.


@misiuniunia:

znam parę gejów - 2
dzięki tobie
  • Odpowiedz
@czaykowski: Hmm bardzo ładnie łączysz znaczenia słów i ekstrapolujesz je do pochwały. Nie pochwalam tego typu zachowania ale finalnie to wybór danej osoby co robi sam ze sobą. Szanuje chęć osób homo do bycia ze sobą. To nie oznacza uznania. Uznać to można osobę zasłużoną a bycie z drugą osobą to żadna zasługa. Nigdzie też nie piszę, że tego typu związek nie jest dla mnie wartościowy. Może on być wartościowy
  • Odpowiedz
@LudwikXIV: Ale co ma jedno do drugiego? xD I sorka, nie, pociąg seksualny do dzieci w wieku przedpokwitaniowym jest nieprawidłowością, w przeciwieństwie do pociągu seksualnego w stronę osób dojrzałych.

@misiuniunia: Normalnie kochają, normalnie wchodzą w związki, krzywdy nikomu nie robią. I kto wyznacza, co jest "normalne"?
  • Odpowiedz
@misiuniunia: moim zdaniem jest, ze się ośmieszasz, przestań się do mnie d---------ć! Jezu jaka wariatka, człowiek nie może się odezwać bo zaraz jakieś lewaki się dowalą...
  • Odpowiedz
Nie, to ja napisałam komentarz a ty zacząłeś się do mnie d---------ć to ci wyjaśniam dlaczego mam takie a nie inne zdanie. I teraz ze mnie rób wariatkę. JAKIE TO TYPOWE .
  • Odpowiedz
@misiuniunia: Człowiek napisze komentarz obalający jakieś kompletne bzdury i kłębuszek błędów poznawczych i zaraz się dowali taka różowa ze swoim bólem d--y i zacznie na człowieka najeżdżać i wyzywać od gejów... JAKIE TO TYPOWE.
  • Odpowiedz
a w Polsce? "W Polsce jak w chlewie obsranym gównem" cytując klasyka.


@Smakoshh: ale że co się takiego dzieje w Polsce? Może nie znam badań, ale ze swoich obserwacji wiem tyle, że nikt normalny nie przejmuje się orientacją seksualną obcych ludzi. Problem ma jedynie sebiksowa patologia i stare baby, którym nigdy nic nie pasuje. To jest margines.
  • Odpowiedz
nie są normalne


@Magromo: bo nie są normalne. Norma to heteroseksualizm. Handluj z tym.

"W Polsce jak w chlewie obsranym gównem"


Ciekawe, że ta fraza jakoś was nie obraża, no ale pewnie to konstruktywna krytyka, gorzej jak sie powie, że kogoś gejaszek obrzydza. Uuuuu, homofobia. ;)
  • Odpowiedz