Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z depresją i/lub fobia spoleczna brał mdma? Jak doświadczenia?
Chciałbym tego spróbować i po raz pierwszy wyjść do klubu Jak jest ze zjazdem na następny dzień?
Po tym eksperymencie zacząłbym wreszcie jakieś SSRI brać.
Czy lepiej odpuścić M i od razu po leki?
#narkotykizawszespoko #depresja #fobiaspoleczna
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mynameisjon66: ciekawy jestem ile tego mdma będzie w dzisiejszych pixach. Ostatnią brałem jakieś 10 lat temu i już wtedy różnie bywało. Co do jakiś fobii itd. to po dobrej pixie znika wszystko, czujesz błogość w środku, ciągnie cie do gadania i zabawy. Na drugi dzień zawsze byłem przygnębiony, a fizycznie zmęczony lekko i tyle.
  • Odpowiedz
@chap95 ale wiesz jak to na rynku teraz wygląda, jeśli chodzi o dostęp do dobrej jakości sortu?Bo obstawiam-zwłaszcza jak przyjdzie żółtodziób-że czystej dobrej nie trafi.
I oczywiście zgadzam się z Tobą,mówiąc ,żeby od razu szedł po SSRI ,miałam na myśli,żeby zrobił to zamiast innych eksperymentów
  • Odpowiedz
@mynameisjon66 no ja podtrzymuję,że odpuściłabym sobie i poszła normalnie po leki .
Żeby też nie było tak,że za bardzo Ci się spodoba i będziesz sobie potem nadużywać rozrywkowo a w Twojej przypadłości takie częstsze zabawy mogą spowodować jeszcze większe spustoszenie.
Lepiej uregulować co trzeba w mózgu zamiast działać tylko doraźnie
  • Odpowiedz
@mynameisjon66: testy sa jak najbardziej spoko, i zwlaszcza jak na pierwszy raz to lepiej dobrze sprawdz co masz, bo jak bys mial pigule z 2CB np, to jest zupelnie inny profil dzialania niz emka i jak nie jestes gotowy to moze sie skonczyc nieprzyjemnie dla Ciebie,
  • Odpowiedz
@mynameisjon66 Nie spiesz się. Bierzesz sertalinę po to by stopniowo podnieść poziom serotoniny. Jak zjesz mdma (które działa jako releaser serotoniny z tego co kojarzę) to dni, jak nie tygodnie, leczenia pójdą się #!$%@?ć bo poziom serotoniny spadnie jak mdma zejdzie.
  • Odpowiedz
@mynameisjon66: ja zrezygnowałem ze sporadycznego, rekreacyjnego zażywania MDMA i teraz leczę się sertraliną. Myślę, że w jakimś stopniu MDMA pozwoliło mi wyjść do ludzi, poczuć ich bliskość i być bardziej śmiałym w relacjach. Chciałbym się na co dzień czuć przynajmniej w 10% tak dobrze jak na MDMA.
  • Odpowiedz