Wpis z mikrobloga

Kiedyś podzieliłem się z moją koleżanką kontem #netflix. Pomimo, że już od paru miesięcy praktycznie nawet ze sobą nie gadamy, a gdy się do niej odzywałem, to mnie albo ignorowała albo lakonicznie odpisywała po kilku dniach, to nadal widziałem, że korzystała z mojego konta. Dziś postanowiłem zmienić hasło i dosłownie po minucie do mnie napisała, że nie może się zalogować na moje konto i przez to nie może obejrzeć serialu XD Miło, że teraz przypomniała sobie o mnie XD

#przegryw #gownowpis #logikarozowychpaskow
  • 119
  • Odpowiedz
  • 476
@klocus Podziel się hasłem ze mną, a obiecuję że będę odpisywał tego samego dnia, a czasem nawet napiszę coś śmiesznego od siebie. Oczywiście będę też wszystko plusował, co tu napiszesz.
  • Odpowiedz
@klocus: Ja kumpla też ignoruję, a korzystam z jego konta.






Polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@klocus: XD Ja tam bym nie bawił się w żadne gry, typu koleżanka chciała dostęp, bez sensu to jest samo w sobie, bo po co zmieniać hasło w takiej sytuacji, i po co się bawić w jakieś gry z dziewczyną, która nie jest Tobą zainteresowana. Ja bym albo olał jej wiadomość i wcale nie odpisywał. Chyba zdaje sobie sprawę że to nie jej konto i korzysta za free, więc nie może
  • Odpowiedz