Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow No Mireczki, już niedlugo mój penis walnie mnie w czoło :D zamówiłem 3 opakowania Member XXL (ponoć najlepszy środek na powiekszanie i działajacy) i jeszcze Atlant Gel.. co do tego drugigo nie jestem przekonany niby też działa cuda, ale konsultantem ktory do mnie zadzwonił był jakiś rusek albo ukrainiec i koniecznie chciał wiedzieć czy zalezy mi na powiekszeniu czy lepszej erekcji.. troche dziwne.. mam nadzje że nie jest to jakies radioaktywne gówno i nie odpadnie mi #!$%@?.. ogólnie w bajki o powiekszaniu średnio wierze, ale mam wrazenie ze mi #!$%@? ostatnio zmalał w dodatku nieraz jak neispodziewanie zdjeme gacie to jest taki maly ze go nei widac i mnei to #!$%@?.. pomyśalem wiec ze te prparaty ktre ogolnie bazuja na lepszym ukrwianiu #!$%@? przynajmniej poprawiją sytuacje w zwisie.. zreszta #!$%@? wie.. do zobaczenia za 3 miesiące xD moge komuś dać znać jak poszło, jak sa zainteresowani...
K.....1 - #logikaniebieskichpaskow No Mireczki, już niedlugo mój penis walnie mnie w ...

źródło: comment_5dngwcncGrhf1Kb2orwfkY0XDVjBjpAL.jpg

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
nieraz jak neispodziewanie zdjeme gacie to jest taki maly ze go nei widac i mnei to #!$%@?..

atakuje #!$%@? z dwóch stron.. musi się udać.., nie pogardze trzema dodatkowymi centymetrami xD

dopiero musze torche nim potrząsnać i pmachać to się robi spoko...

bo dawno nie mierzyłem

choć drogi wyszło prwie 600 stow za 3 opakowania membera i 3 żele


@Kopytko1: W tym momentach zaśmiałem się głośno.
Najlepszy wpis od dawien dawna.
  • Odpowiedz
@Kopytko1: Tak patrzę sobie na skład, cudów nie ma.

Tak naprawdę to pomoże Ci z tego arginina (rozszerza naczynia krwionośne), ale przy 3 tabsach dziennie w dalszym ciągu jest to mało (600mg). Spokojnie możesz to tego dokupić sobie tabsy 1000mg argininy i łykać dodatkowo. Ostrzegam, że będą pojawiać się losowo w dziwnych miejscach swędzenia - nie upierdliwe ale będą.

Dalej - żeń-szeń. #!$%@? a nie dawka - lepiej wyjdziesz na kupieniu
  • Odpowiedz
@Kopytko1 Jeśli to zarzutka to dobra. Jeśli nie to musze Ci powiedzieć jeden mały sekret. Na świecie nie ma zadnych piguł ani maści na powiększenie członka które by działały. Jedyna działającą w jakimś stopniu metoda wiąże się z mechanicznym rozciąganiem penisa. Codziennie przez długi okres.
  • Odpowiedz