Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow No Mireczki, już niedlugo mój penis walnie mnie w czoło :D zamówiłem 3 opakowania Member XXL (ponoć najlepszy środek na powiekszanie i działajacy) i jeszcze Atlant Gel.. co do tego drugigo nie jestem przekonany niby też działa cuda, ale konsultantem ktory do mnie zadzwonił był jakiś rusek albo ukrainiec i koniecznie chciał wiedzieć czy zalezy mi na powiekszeniu czy lepszej erekcji.. troche dziwne.. mam nadzje że nie jest to jakies radioaktywne gówno i nie odpadnie mi #!$%@?.. ogólnie w bajki o powiekszaniu średnio wierze, ale mam wrazenie ze mi #!$%@? ostatnio zmalał w dodatku nieraz jak neispodziewanie zdjeme gacie to jest taki maly ze go nei widac i mnei to #!$%@?.. pomyśalem wiec ze te prparaty ktre ogolnie bazuja na lepszym ukrwianiu #!$%@? przynajmniej poprawiją sytuacje w zwisie.. zreszta #!$%@? wie.. do zobaczenia za 3 miesiące xD moge komuś dać znać jak poszło, jak sa zainteresowani...
K.....1 - #logikaniebieskichpaskow No Mireczki, już niedlugo mój penis walnie mnie w ...

źródło: comment_5dngwcncGrhf1Kb2orwfkY0XDVjBjpAL.jpg

Pobierz
  • 193
  • Odpowiedz
@Kopytko1 tak jak jakiś Mireczek pisał, przy takich dawkach to wiele nie zdziałasz - kup sobie AAKG Treca czy tam innej firmy, bierz porcje dziennie i nie pożałujesz, a wydasz x razy mniej ; p najlepsze są te braverany itd, które działają chyba na podświadomość, bo dawki w nich zawarte raczej nie mają prawa zadziałać, i to tym bardziej po 1 tabletce, godzinkę przed seksem xD
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: 8.6 to już blisko maksymalnej granicy normy ;) Wyniki badań związanych z testosteronem są bardzo skomplikowane... często jego poziom zależy od takich na pozór mało istotnych elementów, że nie chce się wierzyć.
  • Odpowiedz
bo narzad nieuzywany zanika. WAL raz dziennie minimum. 18,5 cm here. Wale codziennie czasami nawet 2 razy dziennie. Od zawsze. Znaczy odkad pamietam xD


@kacor87: BUSTED! moja srednia na dzien to spokojnie 3. 11 cm here. xD
  • Odpowiedz