Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow No Mireczki, już niedlugo mój penis walnie mnie w czoło :D zamówiłem 3 opakowania Member XXL (ponoć najlepszy środek na powiekszanie i działajacy) i jeszcze Atlant Gel.. co do tego drugigo nie jestem przekonany niby też działa cuda, ale konsultantem ktory do mnie zadzwonił był jakiś rusek albo ukrainiec i koniecznie chciał wiedzieć czy zalezy mi na powiekszeniu czy lepszej erekcji.. troche dziwne.. mam nadzje że nie jest to jakies radioaktywne gówno i nie odpadnie mi #!$%@?.. ogólnie w bajki o powiekszaniu średnio wierze, ale mam wrazenie ze mi #!$%@? ostatnio zmalał w dodatku nieraz jak neispodziewanie zdjeme gacie to jest taki maly ze go nei widac i mnei to #!$%@?.. pomyśalem wiec ze te prparaty ktre ogolnie bazuja na lepszym ukrwianiu #!$%@? przynajmniej poprawiją sytuacje w zwisie.. zreszta #!$%@? wie.. do zobaczenia za 3 miesiące xD moge komuś dać znać jak poszło, jak sa zainteresowani...
K.....1 - #logikaniebieskichpaskow No Mireczki, już niedlugo mój penis walnie mnie w ...

źródło: comment_5dngwcncGrhf1Kb2orwfkY0XDVjBjpAL.jpg

Pobierz
  • 193
@lossiemkos89: @zly_wuj: 34 lata, ogólnie w cuda nie wierze ale tak jak mówię, liczę że te preparaty nastawione na lepsze ukrwienie coś wskurają, choć nie wiem czy na stałe, niby pisza że tak, ale wiadomo ze 95% informacji na ten temat to sciemy.. #!$%@? standardowy czyli jak stoi to miedzy 13-14 :-( jak wisi to czesto jest bardzo mały, dopiero musze torche nim potrząsnać i pmachać to się robi spoko...