Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow No Mireczki, już niedlugo mój penis walnie mnie w czoło :D zamówiłem 3 opakowania Member XXL (ponoć najlepszy środek na powiekszanie i działajacy) i jeszcze Atlant Gel.. co do tego drugigo nie jestem przekonany niby też działa cuda, ale konsultantem ktory do mnie zadzwonił był jakiś rusek albo ukrainiec i koniecznie chciał wiedzieć czy zalezy mi na powiekszeniu czy lepszej erekcji.. troche dziwne.. mam nadzje że nie jest to jakies radioaktywne gówno i nie odpadnie mi #!$%@?.. ogólnie w bajki o powiekszaniu średnio wierze, ale mam wrazenie ze mi #!$%@? ostatnio zmalał w dodatku nieraz jak neispodziewanie zdjeme gacie to jest taki maly ze go nei widac i mnei to #!$%@?.. pomyśalem wiec ze te prparaty ktre ogolnie bazuja na lepszym ukrwianiu #!$%@? przynajmniej poprawiją sytuacje w zwisie.. zreszta #!$%@? wie.. do zobaczenia za 3 miesiące xD moge komuś dać znać jak poszło, jak sa zainteresowani...
K.....1 - #logikaniebieskichpaskow No Mireczki, już niedlugo mój penis walnie mnie w ...

źródło: comment_5dngwcncGrhf1Kb2orwfkY0XDVjBjpAL.jpg

Pobierz
  • 193
@piejeLed: nie wiem, nigdy nie miałam innego beniza w rękach więc ciężko mi się odnieść. Ten, którego używam nawet jest momentami za duży, więc może mniejszy jest faktycznie bardziej... dostosowany do natury.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)