Wpis z mikrobloga

siema xD
Dużo osób się pruło, że fejk story itp.


lecimy dalej
sobota 16:00 już miałem zamykać, szefa już nie było i wpadła karyna xD lat ~25.
K: Dzień dobry, zamykacie już?
J: Niby tak, ale proszę jeszcze jest chwila czasu
K: Prezentu potrzebuje dla męża. Sprzęt jakiś do grania w gry
J: No dobra, ale coś konkretnego?
K: No taki do gier
xDD
J: Myszka, klawiatura, słuchawki?
K: Nie no naprawdę mi obojętnie
No to ja mam wiedzieć?
J: No dobra, a ile chce pani wydać.
K: Nie dużo, jak najtaniej chcę
No tu mnie już coś strzeliło xD nie dość, że nie wie co chce to jeszcze nie wie ile chce wydać XDDDDD
J: No to na przykład mam tu słuchaweczki firmy Razer model Kraken Pro w zielonej wersji kolorystycznej. Cena tylko 399 zł.
K: To aż takie drogie to jest?
J: Oczywiście są tańsze. Mam tu Superluxy hd681, tanie, ale polecane przez recenzentów jako jedne z najlepszych w swojej cenie.
K: No i ile kosztują?
J: 95 zł.
K: No to aż taka różnica? Coś panu nie wierzę, tamte 400 zł, a te 100. Może tamte same grają?
J: Taka jest różnica, może pani sprawdzić w sklepach internetowych.
K: A coś po środku?
J: Mamy różne, ale raczej wiele od tych za 95 zł się nie różnią
K: Coś mi nie pasuje. A może klawiatura?
J: Tu też rozstrzał cenowy jest ogromny. Najtańszą mamy za 29zł, a najdroższą za prawie 500 zł.
K: Matko kochana, co ona sama pisze? Albo dotykowa? Myszkę niech mi pan poleci jakąś.
J: Ta sama sytuacja co z klawiaturami i słuchawkami. Najtańsza za 19 zł, a najdroższa, ale jedna z najlepszych na rynku (chodziło o Rivala 700, ostatnia na stanie była i chętnie bym ją sprzedał), za 399 zł. Wyświetlacz OLED, konfigurowalne wibracje, dla gracza idealna.
K: Wyświetlacza już nam nie trzeba, mamy monitor. ( O BOŻE JAK MNIE WTEDY NOSIŁO XD) Drobiazg jakiś, podkładka może.
J: Duża, mała, średnia?
K: To one jeszcze są do wyboru? Średnią.
J: Prosze bardzo, a4tech xgame, 29,99.
K: Dobra wezmę, tylko mi pan w papier prezentowy zapakuje
może frytki upiec w pakiecie XD
J: Przykro mi, nie mamy.
K: No jak zwykle, nic nie mamy, nic nie wiemy. Dobra może być w reklamówce.
NO ZTRIGGEROWALO MNIE W TAMTYM MOMENCIE. Ja rozumiem, głęboka prowincja, podlasie polska Be, ale żeby robić wojne bo w sklepie komputerowym nie mają #!$%@? papieru prezentowego? I jeszcze pretensja do całego świata. Powinna mi jeszcze dopłacić za tą podkładkę, za te 30 minut stania i pieprzenia o zaletach i wadach drogich słuchawek czy klawiatur, żeby ona wzięła najtańszą jaką mieliśmy podkładkę. Jeszcze jednak będzie jedna historyjka pod tagiem
#twinzwrobocie bo właściciel tego sklepu okazał się #!$%@?ą amebą i taboretem o iq podeszwy mojego klapka co po szkole posuwam. #truestory #coolstory #takbylo #logikarozowychpaskow #pracbaza
  • 122
czyli jak ktoś pójdzie do piekarni po bułki i zażyczy sobie papieru prezentowego to mają obowiązek go mieć i mu od razu opakowywać?


@kowalzmetina: ile osób kupuje bułki na prezent a ile sprzęt elektroniczny? Nie rób z siebie idioty.

A tort w każdej piekarni mi ładnie zapakują.
Moich dwóch znajomych prowadzi sklep/serwis komputerowy.. kumpla uj strzela jak słyszy

"Poproszę mi złożyć dobry komputer", albo "Ile kosztuje komputer". A jak klient słyszy: "A jaki ma Pan budżet?" to zaczyna się taniec #!$%@?... :D :D


@blumbyd: To jacyś nieogarnięci ci znajomi że tańczą zamiast coś klientowi zaproponować. Przecież nie każdy musi znać się na komputerach. Tym bardziej że jak ktoś się zna to sobie sam składa żeby mieć taniej a
@twinzpl i czujesz się lepiej od niej? Pracujesz i masz doradzać ludziom. To twoja praca. Pójdziesz do sklepu odzieżowego i będziesz chciał jakieś dobre tanie spodnie to znowu tam będą z ciebie kisnąć, że nie znasz się na materiałach, modzie, kroju spodni itd. Do takiej pracy potrzebna jest empatia. Skoro uważasz się za kogoś lepszego niż bycie doradca klienta, to zmień pracę a nie śmiejesz się z "karyn". Może piszę zbyt ostro,
@piotrb: przeczytałem dobrze, tylko czepianie się o szczegóły nie ma znaczenia - gość sprzedaje produkty w sklepie, a oburza się, że ktoś zapytał go, czy może je pakować na prezent xddd
Co to za różnica, czy w tej historyjce była mysz czy podkładka pod mysz? Żadna