Wpis z mikrobloga

siema xD
Dużo osób się pruło, że fejk story itp.


lecimy dalej
sobota 16:00 już miałem zamykać, szefa już nie było i wpadła karyna xD lat ~25.
K: Dzień dobry, zamykacie już?
J: Niby tak, ale proszę jeszcze jest chwila czasu
K: Prezentu potrzebuje dla męża. Sprzęt jakiś do grania w gry
J: No dobra, ale coś konkretnego?
K: No taki do gier
xDD
J: Myszka, klawiatura, słuchawki?
K: Nie no naprawdę mi obojętnie
No to ja mam wiedzieć?
J: No dobra, a ile chce pani wydać.
K: Nie dużo, jak najtaniej chcę
No tu mnie już coś strzeliło xD nie dość, że nie wie co chce to jeszcze nie wie ile chce wydać XDDDDD
J: No to na przykład mam tu słuchaweczki firmy Razer model Kraken Pro w zielonej wersji kolorystycznej. Cena tylko 399 zł.
K: To aż takie drogie to jest?
J: Oczywiście są tańsze. Mam tu Superluxy hd681, tanie, ale polecane przez recenzentów jako jedne z najlepszych w swojej cenie.
K: No i ile kosztują?
J: 95 zł.
K: No to aż taka różnica? Coś panu nie wierzę, tamte 400 zł, a te 100. Może tamte same grają?
J: Taka jest różnica, może pani sprawdzić w sklepach internetowych.
K: A coś po środku?
J: Mamy różne, ale raczej wiele od tych za 95 zł się nie różnią
K: Coś mi nie pasuje. A może klawiatura?
J: Tu też rozstrzał cenowy jest ogromny. Najtańszą mamy za 29zł, a najdroższą za prawie 500 zł.
K: Matko kochana, co ona sama pisze? Albo dotykowa? Myszkę niech mi pan poleci jakąś.
J: Ta sama sytuacja co z klawiaturami i słuchawkami. Najtańsza za 19 zł, a najdroższa, ale jedna z najlepszych na rynku (chodziło o Rivala 700, ostatnia na stanie była i chętnie bym ją sprzedał), za 399 zł. Wyświetlacz OLED, konfigurowalne wibracje, dla gracza idealna.
K: Wyświetlacza już nam nie trzeba, mamy monitor. ( O BOŻE JAK MNIE WTEDY NOSIŁO XD) Drobiazg jakiś, podkładka może.
J: Duża, mała, średnia?
K: To one jeszcze są do wyboru? Średnią.
J: Prosze bardzo, a4tech xgame, 29,99.
K: Dobra wezmę, tylko mi pan w papier prezentowy zapakuje
może frytki upiec w pakiecie XD
J: Przykro mi, nie mamy.
K: No jak zwykle, nic nie mamy, nic nie wiemy. Dobra może być w reklamówce.
NO ZTRIGGEROWALO MNIE W TAMTYM MOMENCIE. Ja rozumiem, głęboka prowincja, podlasie polska Be, ale żeby robić wojne bo w sklepie komputerowym nie mają #!$%@? papieru prezentowego? I jeszcze pretensja do całego świata. Powinna mi jeszcze dopłacić za tą podkładkę, za te 30 minut stania i pieprzenia o zaletach i wadach drogich słuchawek czy klawiatur, żeby ona wzięła najtańszą jaką mieliśmy podkładkę. Jeszcze jednak będzie jedna historyjka pod tagiem
#twinzwrobocie bo właściciel tego sklepu okazał się #!$%@?ą amebą i taboretem o iq podeszwy mojego klapka co po szkole posuwam. #truestory #coolstory #takbylo #logikarozowychpaskow #pracbaza
  • 122